Прогрес допомагає нам йти в ногу з часом, але, як і більшість процесів, він теж має свої недоліки. Новітні технології спонукають нас розслаблятися і не прикладати фізичних зусиль, і часто ми дозволяємо нашим дітям те ж саме. Ми могли б якось заохотити себе зосередитися на тому, що справді важливе.

Нижче ви знайдете кілька чудових ідей, які кожен із нас може втілити в життя.

1. Гуляйте з собакою

Якщо у вас є домашній улюбленець, то проста прогулянка з ним може стати чудовою нагодою і вивести дітей на двір і корисно провести час із родиною. Дізнайтеся у дітей, як пройшов день у школі, поки прогулюєтеся навколо будинку. Якщо у вас немає дітей, просто візьміть кохану половинку і просто проведіть час удвох. Так чи інакше, ви спалюєте калорії під час спільних сімейних розваг. Хто знає, може, родинна прогулянка стане захопливою грою усієї сім’ї з псом!

2. Смійтеся голосно

Гаразд, це виглядає занадто добре, щоб бути правдою, але сміх таки спалює калорії. Він також добре впливає на самопочуття, і, як показують дослідження, сприяє продовженню життя. Чи за обіднім столом, чи коли ви граєте з дітьми, чи коли їдете з друзями на тренування з футболу – сміх наповнює життя веселощами і тримає вас у позитивному настрої.

3. Обирайте активні відеоігри

Сьогодні багато ігрових систем базовані на активній руховій діяльності. Ігри коливаються від спортивних, танцювальних до таких, що роблять гравців безпосередніми учасниками дії. Це – відеоігри, і діти вважатимуть, що вони дуже круті, до того ж вони спонукають дітей до фізичної активності, а не до звичайного сидіння перед екраном. Це – гідна альтернатива традиційній сімейній вечірній грі і хороше заняття в негоду. Відеоігри сприяють веселим родинним змаганням.

4. Проводьте більше часу на дворі

Проводите багато часу за кермом автомобіля, чекаючи на дитину біля школи або після тренування з карате? Є чудовий вихід із ситуації – спробуйте поїхати на заняття на велосипедах! Таким чином ви зможете більше рухатися, окрім того, це чудова нагода навчати дітлахів їзді на ровері, та й собі трохи покрутити педалі. Вихідні також можна спланувати таким чином, щоб якомога більше часу провести на свіжому повітрі і активно рухаючись.

5. Готуйте разом

Це дуже просте заняття, до того ж привчає до корисних звичок у будь-якому віці. Коли ми готуємо, ми звертаємо увагу на те, що ми їмо, і докладаємо часу й зусиль, щоб приготувати страву. Дітям сподобається так якісно проводити час – дізнаватися ваші секретні рецепти і розуміти, як приготувати здорову їжу. Це може бути не тільки корисно, а ще й весело! До того ж, спільне приготування додасть вашому побаченню з коханою людиною або вечері з дружиною романтики, тому що це цілий процес. Ви все робите разом, налагоджуєте спілкування, а потім пожинаєте плоди – в прямому й переносному сенсі – під час смачної вечері за приємною розмовою. 

Сподіваємося, ці поради допоможуть у повсякденному житті. Шукайте нові можливості для активного відпочинку. Після дня, проведеного перед монітором чи у черзі в продуктовому магазині, дуже корисно трохи порухатися. Ви почуватиметеся краще, а ваші активні дії будуть хорошим прикладом для дітей і заохотять їх теж надавати фізичній активності значення. Ми би з радістю почитали, як весело й активно ви проводите час і створюєте звички здорового способу життя! Будь ласка, розкажіть про це в коментарях!