На київському Подолі звичайний ранок: вересневе сонечко гріє, співають пташки, офісні працівники поспішають на роботу, насолоджуючись ранковою кавою та плануючи цей день… а працівники Компанії Кока-Кола виходять на свою чемпіонську розминку під бадьору музику :)
Це не примара, це флешмоб, влаштований за ініціативи НОК України та Компанії Кока-Кола.


Працівники компанії виконують комплекс вправ, розроблених для всеукраїнського проекту «DO like OLYMPIANS», що розпочався в 2013 році та охопив понад 130 шкіл країни. Завдання розминки – не тільки розігріти м’язи та збадьоритися, але й підняти настрій на цілий день. Цей спеціальний комплекс був розроблений призеркою Олімпійських ігор з художньої гімнастики Ганною Безсоновою і розповсюджується на електронних носіях по школах країни. Його чарівні властивості вже оцінили більше 8,5 тисяч учнів (і ще стільки ж вчителів, батьків, бабусь та дідусів, що мали можливість долучитися до зарядки) з 130 шкіл у всіх регіонах України. Результати проекту дійсно вражають – понад 30% дітей-учасників почали робити зарядку щодня! Тепер настала черга співробітників компанії виховувати в собі нові корисні звички :)
olymp2

Спортивний флешмоб проходить за усіма правилами: коротка офіційна частина з представленням усіх героїв, власне зарядка: активні стрибки та рухи з широченними посмішками на обличчях (вправи для посмішки – обов’язкові!), але найголовніше відбувається одразу після теплих обіймів та фото.
10 вересня 2014 року НОК України та Компанія Кока-Кола за участі легендарного Сергія Бубки та Генерального директора Компанії Кока-Кола Україна Роджера Гонтле підписують меморандум. У ньому визначені стратегічні напрями спільних зусиль для поширення в Україні здорового способу життя та пропагування олімпійського руху. 

olymp1

Роджер Гонтле  зазначає, що спорт і активний спосіб життя є одним з ключових пріоритетів, які Coca-Cola просуває у всьому світі, тому протягом вже довгого часу є партнером олімпійського руху як на глобальному рівні, так і на рівні країн: «Через нашу компанію і Фундацію Coca-Cola у більш ніж 115 країнах у всьому світі, ми підтримуємо понад 280 програм, які мають на меті підтримку активного здорового способу життя. В Україні до таких проектів належать футбольний турнір для школярів «Шкіряний м'яч – Кубок Coca-Cola», будівництво спортивних майданчиків з Фондом Кличко, «Спеціальна Олімпіада» для спортсменів з особливими потребами, та, звісно, партнерство з НОК України».
olymp3

Тож незабаром чекайте на нові проекти, і спробуйте робити зарядку щодня – це дуже корисно  :)
olymp4

olymp5

olymp6