Відомі фотографи Гай Ароч, Начо Річчі та Анна Пальма зробили більше 150 знімків, кожен з яких з’явиться в рекламі, друкованій продукції, діджитал матеріалах Coca-Cola у всьому світі. Разом з тим фотографи вирішили поділитися улюбленими кадрами та своїми думками щодо цих знімків. Давайте поглянемо :)

Гай Ароч, фотограф

Камера: Canon Mark 3 1DS, об’єктиви 35мм, 50мм, 100мм та 70-200мм

arroch1

 «У нас була зйомка на вулиці, моя колега прогулювалась навколо, шукаючи різні дрібниці та прикольні речі, які можна було б зазнімкувати. Потім вона постукала в двері будинку та запитала, чи можемо ми забратися на їхній дах. Це було в серпні, але нам потрібні були зимові фотографії, тому вона надягнула куртку. Волосся в неї красиво скуйовдилось, вона стрибала вверх та вниз. Це виглядало дуже автентично та природно, бо так насправді і було».

arroch2

 «Дивлячись на цей знімок, ви відчуваєте більше, ніж бачите. Ви уявляєте момент до та після кадру. Пляшка Coca-Cola знаходиться в центрі знімка та робить момент ще кращим, ще більш особливим. Червоний колір робить акцент та пропускає чарівне світло на знімок»

Arroch3

 «Цей знімок видався олдскульним…він нагадує нам про рокабіллі 50х чи панк 70х. В цій роботі органічно поєднується старе та нове. Кольори вантажні, але відчуваються сучасні нотки. Секрет цієї фотографії – в деталях. А  Coca-Cola навіть виглядає смачно. Соломинка заміняє цигарку, яку можна було б з більшою вірогідністю побачити на фотографіях такого типу. І така заміна навмисна».

Анна Пальма, фотограф

Камера: Canon Mark 3 1DS, об’єктиви 35, 50, 100 та 70-200мм

Palma1

 «Мені подобається те, що знімок схожий на ретро рекламу Coca-Cola. Це в черговий раз доводить, що класика – вічна.  Мені подобається простота кольорів, гумор та емоції однієї з моїх улюблених моделей – Аманди Норгаард. Я пишаюся тим, що це фото спрацьовує на всіх рівнях – воно смішне та красиве».

Palma2

 «Це така атмосферна фотографія…одразу хочеться пити  Coca-Cola в кінотеатрі. Прості кольори виглядають дуже красиво. Пляшка – справжній герой цього фото, центральний елемент, головний персонаж. Все інше зображене на фото – проста віньєтка. Дуже реальне та дуже красиве фото».

Palma3

 «Ця фотографія дуже зваблива. Чарівний момент, коли розкішна дівчина п’є неймовірно смачну Coca-Cola. Дуже стильно. Загальне відчуття від фото як від самого напою, мені це дуже подобається. Мені навіть здається, я чую музику, що грає на фоні».

Начо Річчі, фотограф

Камера: Canon EOS 5DS R, об’єктиви EF 70-200мм та EF 50мм 1.2F

Ricchi

 «Згадуючи всі зроблені знімки, це фото мені видається найбільш магнетичним. Все через те, як ця дівчина на нас дивиться…вона заманює поглядом. І це неможливо ігнорувати. Коли фотографія чесна, вона відображає автентичність. Вона розповідає те, що відбувається насправді та ловить саму суть моменту».

Ricchi2

«Моя мета – створити атмосферу, що дозволяє людям в кадрі відчувати зв’язок з фотографом та бути максимально впевненими. Їм треба бути чесними, відчувати себе комфортно та бути самими собою. Я завжди шукаю краси в простоті. Я пишаюся тоді, коли можу впіймати та поділитися щирим моментом з життя. Зараз я можу відчути звязок з фотографією та енергію того магічного моменту, коли ти цілуєш когось, хто тобі подобається».

Ricchi

«На цьому знімку – спонтанний момент, що не був поставленим. Ніхто не очікував, що нахлине така хвиля, а коли це сталося, я впіймав на камеру веселощі та реальні емоції, що роблять знімок таким природним. Відчувається сильна присутність, вплив та енергія моря. А ще – відносини між людиною та природою, їхнє злиття в одне ціле. Цей знімок – прекрасний, він має свою силу та безперечну магію».