З кожним роком все більше людей обирають вільний від будь-яких правил та вказівок керівництва тип роботи – фріланс. Людям, які працювали вдома лише на свята та 'out-of-office day', фріланс здається своєрідним міксом вихідного та робочого дня: можна працювати у піжамі та робити стільки перерв на каву та обід, скільки хочеться без підозрілих поглядів колег. А ще під час роботи можна дивитися серіали, фарбувати нігті, говорити по телефону по особистим питанням та робити багато інших заборонених в офісі, і від того таких солодких штук. Але життя фрілансера має і темну сторону. Саме про те, як її подолати (або подружитися з нею) ми сьогодні і поговоримо :)
1. Тайм-менеджмент Оскільки ви більше не витрачаєте час на дорогу, каву з колегами, пошуки обіду у сусідньому супермаркеті та інші буденні речі, вам здається, що вдома ви працюватимете швидше та ефективніше. І тут головне не зробити фатальну помилку – не намагатися у перервах між роботою виконувати домашні справи. Здавалося б, що страшного у прасуванні або приготуванні вечері під час роботи? Але вже за кілька тижнів ви помітите, що ваш приватний та робочий час стали єдиним, і ви виконуєте робочі задачі довше, ніж хотілося б. Щоб така халепа вас оминула, спробуйте виділити собі власні робочі години і сповістити про них усіх людей, з якими ви працюєте. Намагайтеся ігнорувати усі домашні справи у робочий час та зосередьтеся на роботі, ніби ви працюєте в офісі.
clock

2. Усамітнення
Робота у колективі має безліч плюсів: колеги можуть підказати цікаві ідеї, оцінити на вашу роботу «свіжим» поглядом та навіть просто допомогти «перезавантажити» голову. До того ж у людей, що працюють у команді, є певний дух змагання, адже вони спостерігають за прогресом своїх колег і швидше зростають професійно. 
Та навіть на фрілансі можливо отримати ці переваги! Створіть чатик з екс-колегами та вашими знайомими з професійної тусовки, у якому можна ділитися цікавинками та отримувати поради. Також спробуйте хоча б раз на тиждень працювати у коворкінгу – це не тільки зміна робочого місця, але й нові корисні знайомства :)
3. Близькість холодильника
Фріланс – це чудова можливість реалізувати всі ваші фантазії щодо здорового способу життя: стояче робоче місце, регулярні тренування чи п'ятихвилинки йогового релаксу та перехід на збалансоване харчування. Але для цього знадобиться подвійна сила волі – близькість холодильника та наявність дрібних смаколиків в домі навіюють думки «ще одна шоколадка, і почну нове життя з понеділка!»
Додайте перекуси до вашого робочого розкладу, знайдіть на вашому робочому столі місце для миски з яблуками чи морквою, робіть п'ятихвилинну зарядку раз на годину-півтори (тепер можна, ніхто ж не бачить) і зайві сантиметри з кілограмами ніколи не прийдуть!
fridge

4. Злий доктор Прокрастинація
Так, бувають дні, коли робота зовсім не піддається і навіть протистоїть усім вашим спробам її подолати. Такі дні краще присвятити професійному самовдосконаленню: почитати тематичні статті з панелі закладок у браузері, подивитися виступи на TED тощо. 
Але днів самовдосконалення повинно бути не більше двох на місяць, у інші ж робочі дні прокрастинацію варто обмежувати до 15-хвилинного сьорфінгу соцмереж раз на 2-3 години. Інакше ваш робочий час розтягнеться до самого вечора і не залишить часу для себе.
Спробуйте визначити, скільки часу ви витрачаєте на різні програми (наприклад, за допомогою RescueTime) та оптимізуйте час на розважальних сайтах, зменшуючи його на 5-10 хвилин кожного дня, доки не досягнете бажаного проміжку.
procrastination

5. Cам собі директор
Коли ви починаєте працювати виключно на себе, виявляється, що за звичайними завданнями може ховатися більший об'єм роботи, адже тепер вам доводиться самостійно вести переговори з клієнтами, розуміти їх потреби та правильно вловлювати їх фідбек щодо вашої роботи. Радимо вам у перші тижні самостійної роботи прочитати надкорисну книгу Тома ДеМарко Deadline, що допоможе вам зрозуміти та потроху систематизувати усі робочі процеси. Виділяйте на менеджерські задачі додатковий час, наприклад, 30 хвилин вранці та ввечері, щоб визначити задачі на сьогодні, розмістити їх за пріоритетністю та виділити час на відпочинок, ланчі, зарядку.
А ви маєте досвід роботи вдома? Поділіться вашими секретами мотивації та управління часом, вони будуть дуже корисні для наших читачів :)