Соціологи вже третій рік поспіль називають найдоброзичливішим містом у світі австралійський Сідней. Мабуть, помірний клімат та довжелезні набережні сприяють появі та закріпленню дружніх стосунків. А, можливо, сіднейці здогадуються, що дружити – це не просто приємно, а й корисно :)
shutterstock-112786693

1. Тобі будуть снитися поні та веселки

«Друзів не буває забагато», – казав Олександр Дюма (батько). І останні відкриття вчених – ще одне тому підтвердження! Наукові дослідження американців довели, що люди, які проводять багато часу з друзями, рідше страждають на безсоння та хронічну втому. Це пов’язано з тим, що під час дружніх посиденьок в організмі виділяється велика кількість прогестерону, що забезпечує емоційну «розрядку» та знижує тривожність. Достатньо одного вечора на тиждень, щоб забути про безсоння і нічні жахи – перевірено мільйонами землян ;)
beach_girls

2. Тобі буде тепліше (в буквальному розумінні)
Коли ти знаходишся серед друзів або просто у компанії приємних людей, температура твого тіла підвищується на одну-дві десятих градуса.
3. Ти можеш жити довше
Літні люди, що мають не лише котиків, але й друзів їхнього віку, живуть у середньому на 2-5 років довше. Тому не заважай бабусі пліткувати з іншими літніми леді на лавочці (навіть якщо вони обговорюють твою роботу, лук або хлопця/дівчину) – це корисно для її здоров'я :)
old_ladies

4. Тобі буде з ким обійнятися
Незважаючи на те що світ крокує вперед семимильними кроками, більше 90% людей вважають, що справжніх друзів можна знайти тільки офлайн. Справжня дружба – це не відверті діалоги у чатику, а спільні пригоди і враження, це підтримка у важких ситуаціях та правильні слова у моменти щастя – так інтернет ще не вміє. І це – прекрасно! :)
shutterstock-176941343

Здається, ми знаємо рецепт радісного життя (а у перспективі і довголіття): частіше зустрічайтеся з друзями (і не забудьте прихопити Coca-Cola на посиденьки), знайомтеся з людьми, від яких ви відчуваєте тепло, і хоча б один раз відвідайте Сідней ;)
У якості постскриптуму: Цікаві факти про дружбу

Почесну назву Дружба носять астероїд 367 Amicitia, плавлений сирок і бензопила. Остання, до речі, отримала свою назву на честь 300-річчя возз’єднання України і Росії у 1954 році. Доленосно, чи не так? о_О
Плавленому сирку навіть встановлений пам’ятник – він зображує ворону і лисицю, що тримають величезний сирок і обіймаються. Які ж тут сварки, якщо сирка вистачить на всіх ;)
druzhba