Сьогодні, 19 березня, о 20:30 за місцевим часом мільйони людей у всьому світ відзначатимуть Годину Землі – ініціативу Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), що закликає вимкнути світло на одну годину. Участь у Годині Землі – це показова дія, спрямована на заохочення інших бути більш еко-відповідальними та підвищувати обізнаність про зміни клімату. Для WWF та інших організацій – це чудова нагода отримати підтримку кліматичним проектам та відповідним законодавчим ініціативам, спрямованим на боротьбу зі змінами клімату.

Вперше Годину Землі провели в Сіднеї, Австралія, в 2007 році – тепер це найбільш масштабна акція такого плану в підтримку охорони навколишнього середовища.  В 2015 році рекордні 172 країни та території – 24 годинні пояси та 6 континентів і навіть Міжнародна космічна станція – взяли участь в Годині Землі. А це 620 000 акцій в підтримку охорони навколишнього середовища та близько 10 400 будівель та памятників архітектури (наприклад, Ейфелева вежа), що занурились у темряву.

Coca-Cola бере участь в Годині Землі багато років, вимикаючи живлення в деяких своїх будівлях та більшості відомих вивісок (на Таймс сквер в Нью-Йорку, площі Пікаділлі в Лондоні та Кінгс Крос в Сіднеї), заохочуючи своїх працівників та суспільство робити те ж вдома та в офісах. Беручи участь в цій акції, компанія прагне привернути увагу до кліматичного виклику, що вимагає координації зусиль урядів, бізнесу та суспільства.

Кожен з нас може боротися зі змінами клімату. Година Землі – це всього лише один зі способів. Ваші дії можуть бути простими – розділіть сьогодні вечерю зі своїми коханими з вимкненим світлом при свічках – або більш активними – поводьте себе еко-дружньо кожного дня. Тільки діючи всі разом ми можемо досягнути глобальних змін. Разом ми – сила.