У США та Канаді існує чудове свято-привід зібратися усією родиною, покуштувати індичку та гарбузовий пиріг та згадати усі найсвітліші моменти року. День подяки відкриває сезон осінньо-зимових свят та надихає на добрі справи. 
Ми пропонуємо і вам долучитися до цієї чудової традиції: підготуйте затишне свято для рідних та найближчих друзів (до речі, ідеї для святкового столу ви можете знайти тут та до нового року зробити якомога більше добрих справ. Не знаєте, з чого почати? Ось декілька варіантів :)


1. Створіть затишок у домі
Якщо у вас вдома сумує вазон або навіть декілька вазонів, або вам наскучив зелений (синій, коричневий тощо) колір стін у під’їзді та бісить іржава банка з недопалками – візьміть справу у свої руки :)
Заручившись згодою або допомогою сусідів (до речі, чудовий привід нарешті з ними познайомитися :), влаштуйте на вашому поверсі «зелений» куточок або поличку для буккроссінгу, пофарбуйте стіни у більш приємний колір, наприклад, блакитний або тепло-оливковий, замініть банку для недопалків на недорогу але симпатичну попільничку, і повертатися додому стане набагато приємніше.

Ukrainian_home


2. Здайте кров
Відкиньте усі сумніви та запитайте у гугла, де можна здати кров у вашому місті. Бути донором – не тільки добра, але й дуже корисна для здоров'я справа – регулярно здаючи кров, ви привчаєте свій організм швидше синтезувати кров'яні клітини, а це, в свою чергу, позитивно впливає на імунітет та загальне самопочуття.
Зателефонуйте до пункту забору крові за рекомендаціями з харчування до та після процедури. Не соромтеся задавати лікарям та медсестрам запитання про саму процедуру та ваш стан після неї, і в день здачі крові намагайтеся уникати стресів та значних фізичних навантажень.
Give_me_the_blood


3. Нагодуйте горобців

Що може бути прекраснішим, ніж прокидатися щоранку під щебетання пташок (або хоча б бадьоре цвірінькання найменших міських пернатих)? Тільки прокидатися щоранку під щебетання ситих пташок! :)
Згадайте шкільні уроки праці та зробіть годівничку для маленьких пернатих! Найпростіша її модифікація вийде з вирізаної великої пляшки, а найестетичніша та найстійкіша – з фанери або невеликих дощечок. Насипте
у готову «столову» зерновий мікс, який можна знайти у кожному зоомагазині, і не забудьте про шматочок сала для синичок. Незабаром пернаті звикнуть до вас та чекатимуть на нову порцію смачненького щоранку – чим не привід вставати на 10 хвилин раніше?
Feed_the_creatures


4. Заїдьте в гості до стареньких
Як давно ви були в гостях у бабусі з дідусем? А коли телефонували? Якщо після цих запитань вам стало соромно, потрібно терміново виправляти ситуацію!
Влаштуйте свято для ваших бабусь та дідусів: придбайте цукерки, тортики, фрукти та ароматний чай, запропонуйте їм запросити своїх друзів на посиденьки і будьте гостинними господарями на цьому святі :)
Обов'язково слухайте історії стареньких та дивіться фотографії – там зазвичай стільки цікавинок про вашу родину та періоди історії, про які ви раніше тільки читали у книжках та підручниках з історії! Не жалійте вашого часу, буде здорово!
Grandparents_are_cool

5. Підтримайте одну з благодійних ініціатив

Видатні люди стверджують, що однією зі складових їх успіху є благодійність, адже важливо розуміти, що твій бізнес приносить користь якомога більшій кількості людей. Якщо ваші статки середні, не соромтеся віддати невелику суму благодійній організаціїдля них кожна гривня має значення. Ми віримо, що регулярна підтримка благодійних програм наблизить вас до омріяної кар'єрної чи життєвої мети, адже Всесвіт враховує кожен добрий вчинок :)