8 квітня велика родина Кока-Кола збиралася на Зелений день, щоб висадити дерева поруч із заводом.

Відкриваючи подію, Генеральний директор «Кока-Кола Беверіджиз Україна» Константінос Спанудіс подякував усім, хто прийшов, і зазначив: «Цей день насправді є надзвичайно особливим, адже ним ми відкриваємо низку подій з нагоди 25-ліття Кока-Кола в Україні. Те, що ми сьогодні робимо, цей сквер, який ми ініціюємо, – це те, що залишиться майбутнім поколінням. Сьогодні ми зібрались тут, але до кінця місяця наш Зелений день прокотиться усією Україною, і більше 750 наших працівників із сім’ями та друзями вийдуть на філіях, щоб зробити свій внесок у краще майбутнє».

Розповідаємо детальніше, що  такого особливого відбувалося на нашому суботнику:

Цього Зеленого дня працівники «Кока-Кола Беверіджиз Україна» заклали сквер на честь 25-річчя компанії в Україні, чим започаткували низку подій з цієї нагоди. 250 дерев і кущів – це наша інвестиція у майбутнє, це наш привіт прийдешнім поколінням, які будуть працювати тут, і дітям, які будуть приїжджати на екскурсії.

Цей Зелений день вийшов наймасштабнішим. У 2006 та 2014 роках близько 300 працівників із Києва та Київської області брали участь у Зелених днях, а в інші роки – значно менше. 2017-го ми зробили своєрідний рекорд: нас, волонтерів великої родини Кока-Кола, було 334, і ми представляли головний офіс, завод, склад та київські філії.

Цього разу до нас приєднались і наші надійні партнери – представники Великодимерської селищної ради на чолі з головою, Анатолієм Бочкарьовим, та представники Міжнародної комісії із захисту річки Дунай (ICPDR), з якими ми співпрацюємо у 17 країнах Європи від 2006 року. Також ми були раді гостям з підопічного дитячого будинку «Надія», що знаходиться в селі Мокрець. Великодидимерська селищна рада виділила нам землю для скверу, а ICPDR подарували сакури, яки привезли із Закарпаття, де у басейні Тиси ми відзначаємо День Дунаю.

Зелений день поряд із Заводом став прекрасною нагодою відвідати наш Музей і сам завод. Понад 120 працівників та члени їхніх сімей тепер знають, як ми робимо Coca-Cola.

І на кінець – про погоду. Цього року на Зелений день була найгірша погода за усі 12 років, відколи ми проводимо цей захід. Але, незважаючи на дощ стіною, шквальний вітер і неочікуваний холод після теплого тижня, усі були бадьорими і сповненими рішучості зробити свій внесок у майбутнє.

Цей день залишиться особливою подією у пам’яті тих, хто висадив своє дерево і став частиною історії великої дружньої родини Coca-Cola.