Марафони з кожним роком в Україні удвічі збільшують кількість своїх учасників. Кияни, та певно й інші городяни, вже і змирилися з незручностями, розуміючи і важливість такого виду спорту, і його зростаючу популярність.

Однак цей марафон унікальний. Він відкриває світ бігу людям з вадами зору. Людям, яким кожен дотик руки – це крок уперед. І цей проект ще раз показує які ми, українці, турботлива і чудова нація.

Біговий клуб Guide Runner існує вже понад два роки. До 10 серпня 2016го він фінансувався за підтримки USAID в рамках проекту «Бачу надію». Сьогодні клуб нараховує 13 бігунів із вадами зору та 15 волонтерів-поводирів. Саме вони допомагають спортсменам долати дистанції, тримаючись за сполучну мотузку. Guide Runner також готує і паралімпійців

Доєднатися до бігового клубу Guide Runner можна за посиланням

Серед найближчих планів клубу – розвиток інших спортивних напрямків: скандинавська ходьба, плавання та фітнес. Guide Runner – це унікальна можливість для людей із вадами зору безкоштовно займатися спортом з професійним тренером.

Нещодавно київський біговий клуб Guide Runner отримав від учасників соціально-спортивного експерименту #СомнениеChallenge благодійний внесок у розмірі свого річного бюджету – 60 000 грн.

В свою чергу компанія «Кока-Кола Україна» забезпечила клуб водою BONAQUA для тренувань протягом усього року.

 «Завдяки #СомнениеChallenge та BONAQUA ми забезпечені на цілий рік, – говорить Василь Закревський, засновник клубу Guide Runner, чотириразовий срібний призер чемпіонатів світу та Чемпіон Європи 2015 року з паратріатлону. – Це допоможе клубу й надалі розвиватись та допомагати іншим людям з особливими потребами, що долучаються до тренувань».

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!