Ми прагнемо, щоб усі учні в Україні мали можливість вступити саме до тих ВНЗ, про які мріють, незалежно від місця проживання, навчального закладу, чи соціального статусу. Ми переконані, що доступ до освіти має бути рівним для всіх. Тому ми розпочинаємо новий етап Програми розвитку молоді, яка допомагає випускникам  шкіл-інтернатів підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання і вступити до вищих навчальних закладів.

У 2019-2020 роках учасниками проекту вже стали 19 шкіл-інтернатів у 10 областях України, де навчається понад 1500 старшокласників. Старт нової програми на 2019-2020 роки відбувся 22 жовтня під час візиту до Ананьївської загальноосвітньої школи-інтернату, яка цього навчального року приєдналась до проекту.

Ми провели з випускниками мотиваційну бесіду і гру «Продай навичку», розповіли про наявні курси та вебінари, а також презентували новий комп’ютерний клас, де учні будуть готуватися до ЗНО на платформі iLearn.

iLearn — це безкоштовна платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО (Зовнішнє Незалежне Оцінювання).

Минулого року Coca-Cola та «Освіторія» запровадили гейміфікацію навчання, тобто навчатися, граючи, на платформі iLearn.

Це допомогло нам в 4-ри рази збільшити кількість учасників і дозволило ще більше мотивувати випускників брати участь у вебінарах та онлайн-курсах. Найактивніші учні програми в кінці навчального року отримали подарунки.

«Нас вражають і надихають результати минулого навчального року 88% випускників інтернатів, де працювала Програма,  вступили до вишів, а профорієнтація за тестом «Magellano університет» допомогла 65% учнів обрати професію за покликанням» — зазначила Зоя Литвин, голова Громадської спілки «Освіторія».

«З року в рік ми розширюємо географію проекту і радо вітаємо п’ять нових шкіл-інтернатів, які приєдналися до Програми цього навчального року. Наша мета допомогти найбільш вразливій та найменш захищеній молоді отримати доступ до освіти та професії, і тим самим забезпечити собі краще майбутнє», зазначив Андрій Бублик,  директор зі зв'язків із громадськістю компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна».