«Канікули в місті» - це сумісний спецпроект тематичних путівників від The Village Україна та холодного чаю FuzeTea, який зібрав цікавих мешканців Києва, щоб розповісти про свої улюблені місця та розваги в місті. Бо для яскравих вихідних необов’язково їхати з Києва – нові враження та секретні місця завжди можна знайти в рідному місті. Іноді варто зробити лише кілька кроків убік чи проміняти центр на віддалений район. І починається зовсім інша історія.

Андрій Лі

Андрій-Лі.jpg

Перший матеріал присвячений Андрію Лі — фотографу та психотерапевту, який живе в Києві з 2013 року. Він розповідає про п’ять особливих, близьких до природи місць, які підійдуть для проведення вікенду в місті.

Київ – це місто з особливими ландшафтами. Перепади висот, водна артерія з великим потенціалом розвитку простору вздовж неї, а також чимало зелених оазисів, яким, на жаль, нерідко загрожують забудови. Саме там можна видихнути, побути в контакті з собою та місцем – за це я і люблю київську природу. 

Читати повний матеріал «Парки, ставки і сади Києва: де відпочити на природі» про Андрія за посиланням.


Ярослав Друзюк

Ярослав-Друзюк.png

Другий матеріал присвячений редактору рубрики «Їжа» The Village Україна та головному редактору Blackfield Coffee Ярославу Друзюку, де він розповідає про шість нетипових гастрономічних місць столиці. 

Гастрокультура – невід’ємна складова міської культури. Це не окрема тусовочка, де кілька десятків людей вирішують, що будуть їсти цілі міста. Це про базові потреби: як жити в місті, що тут відбувається цікавого і куди сходити на обід. Саме це я досліджую і про це пишу.

Про те, що Київ – чи не найкраще місто Європи за співвідношенням ціни та якості закладів, кажуть уже не тільки місцеві ресторатори, а й великі європейські медіа. Якщо у 2011 році Ентоні Бордейн розповідав про Київ крізь призму Чорнобиля та перепічку на Хмельницького, то сьогодні в місті не соромно показати іноземцям десятки місць – і, найімовірніше, з такими середніми чеками вони не знайдуть настільки смачних страв у жодній іншій європейській країні.

Повна стаття «Вуличний плов, шаурма і подільські пиріжки: що київського їсти в Києві?» з Ярославом читай за посиланням.

Анна Денисенко

Анна-Денисенко.png

Анна Денисенко, координаторка міських соціальних проєктів ЛУН, розповідаємо про п’ять небанальних локацій у Києві та чому вони важливі для міста.

Я займаюся дослідженням якості життя у різних районах Києва. Разом з командою ми знаходимо причини забруднення повітря, дізнаємося реальний рівень озеленення того чи іншого району, вимірюємо чергу на зарахування в конкретний садочок.

Моїм першим місцем роботи було міське видання «Газета по-київськи». Відтоді моя робота постійно повязана з містом. Мені цікаве майбутнє, сьогодення та історія Києва, адже коли ти дізнаєшся щось нове про рідне місто, то більше почуваєшся як удома.

Київ – це столиця, але ти можеш за три години проїхати на велосипеді з одного кінця в інший. І за цей час побачити дуже різну архітектуру та відвідати класні заклади. Люблю Троєщину – це мій рідний район, тут я виросла. Вважаю, що якби з Троєщиною було зручне транспортне сполучення, то це був би рай: широкі вулиці, тротуари, багато парків, є супермаркети та кінотеатри. Також дуже люблю Турецьке містечко – мікрорайон, де я живу.

Повну статтю «Музей авіації, пивоварня і мечеть на Татарці: де гуляти по Києву влітку» з Анною читай за посиланням.


Олексій Макаренко

Олексій-Макаренко.png

Олексій Макаренко добре відомий у столичній тусовці. Він є організатором багатьох вечірок та редактором музичного проекту Katacult. Його, як знатного тусовщика, ми попросили розповісти про улюблені місця для нічного відпочинку.

Київ – це, безумовно, бурхливий казан різних подій, нових промоутерів і форматів. Але розвиток самих тусовок у підвішеному стані. Пік уже минув, а для подальшого стрибка чогось бракує. Держава ще не розуміє, що рейви – це частина сучасної культури, вони породжують туризм. До нас готові приїжджати європейці, тому що їхня публіка втомилася – на їхні вечірки ходить планктон, який уже навіть не танцює. А тут вони потрапляють на умовну «Схему» і бачать 5 000 людей, які, м’яко кажучи, закипають. «Вау, ось він забутий старий рейв – у Києві».

Період, коли я проводив багато часу поза домом (золотий час моєї тусовки), вже минув. Тепер я працюю і їжджу в клуби брати інтерв’ю, а ставлення до вечірок теж стало більш професійним. Починаю звертати увагу на всілякі дрібниці – звук не той, світло не те, швидко стає нудно. Можливо, це профдеформація. Тепер найкращі вечірки – це після вечірок. Коли можна зібратися вдома і просто поговорити без зайвого шуму.

Читай повну статтю «Де гуляти всю ніч: Олексій Макаренко про улюблені клуби, наливайки та місця для афтепаті у Києві» з Олексієм за посиланням.

Юлія Савостіна

Юлія-Савостіна.jpg

Остання прогулянка містом у нас з Юлією Ставостіною, засновницею фестивалю Made in Ukraine. Як знавець вдалих покупок, у запитали у Юлі про цікаві місця для вдалого шопінгу.

Для хорошого шопінгу в Києві варто орієнтуватися на локальних виробників – це наша сильна сторона. У столиці можна знайти дуже цікаві речі з красивим дизайном за гарну ціну. А все, що стосується західних брендів, краще купувати за кордоном, де кращий вибір та нижчі ціни.

Я не купую одноразові та ультрамодні речі, які швидко втрачають актуальність. І намагаюся не продукувати сміття, економити свій час і жити за принципом zero waste. Шість років тому я заради експерименту рік прожила лише на українських товарах. Знаходила їх по всій Україні, на найнижчих поличках крамниць і на фабриках. Моя ініціатива набула розголосу, зацікавила людей, і так народився рух та фестиваль Made in Ukraine. Тепер купувати українське – нова життєва норма не тільки для мене, а й для більшості українців.

На шопінг у Києві я люблю ходити в місця, де знаю власників, історію та філософію заснування бізнесу. Мені цікаві ці люди – закохані у власну справу та готові зустрічати кожного клієнта вже на порозі.

Повну статтю про прекрасну Юлю та «Шопінг-тур Києвом від Юлії Савостіної: де купувати локальні книги, рослини та прикраси» читай за посиланням.