Уявіть собі пустельні краєвиди, наче на Марсі, де піщані бархани сягають 20 м заввишки! Щоб помилуватися цими краєвидами не треба вирушати до Сахари. Ця друга за величиною в Європі пустеля знаходиться в Україні на Херсонщині. Олешківські піски — це надзвичайний природний об’єкт, що вражає різноманіттям, первозданністю та довгою й непростою історією.

Нині тут організовано природоохоронну зону – Національний природний парк «Олешківські піски». Ландшафт місцевості – унікальний. Є тут і піщаний степ, і луки, листяні гаї та озера. Справжня краса. Приїхати сюди варто хоча б раз у житті, щоб осягнути цю неземну красу.

Нове життя для пустелі

Одна, щоб боротися з опустеленням і посухою, і не дати можливості пустелі далі захоплювати нові території, треба вживати природоохоронних заходів, зокрема відновлювати водні ресурси. Допомагати у цьому взялася компанія Coca-Cola.

Кожного року компанія Coca-Cola відновлює по одному великому водному ресурсу України, щоб повертати природі усю використану воду. І одним з масштабних проектів компанії став природний парк – «Олешківські піски».

Вже протягом декількох років разом із Українським товариством охорони птахів та за фінансової підтримки Фундації Coca-Cola відбувається відновлення Національного природнього парку «Олешківські піски».

Минулого року нове життя отримали озера Довге, Солоне та Дідове. І в цьому році в рамках проекту були продовжені роботи на озерах Довге і Солоне.

За цей рік нам вдалося очистити і відкрити майже 40% водного плеса. А це близько 360 000 м³ прісної води.

Сьогодні ці озера стали місцем водопою для диких тварин. В цій місцевості Співробітники парку відмічають збільшення кількості птахів навколо озер. А для місцевих громад, особливо молоді, це стало місцем відпочинку під час особливо спекотних днів.

Як Coca-Cola відновлює водні ресурси в Україні та світі

Coca-Cola допомагає відновити справжнє українське диво – Олешківські піски

Рятуємо Тилігульський лиман