Компанія Coca-Cola зробила ще один крок на своєму правозахисному шляху, випустивши свій перший самостійний Звіт про права людини.

Звіт відповідає Рамковим принципам звітності Організації Об'єднаних Націй (ООН) та розповідає, як компанія визначила та подолала основні ризики щодо прав людини. Він також повідомляє про основні досягнення за звітний період.

Доповідь про права людини за 2016-2017 роки доповнює Звіт про сталий розвиток Coca-Cola за цей же період. Як для глобальної компанії, що працює в більш ніж 200 країнах, для Coca-Cola важливо розуміти свій унікальний вплив на людей та громади.

“Повага до прав людини є основою для стабільності компанії Coca-Cola та громад, де ми працюємо. Наш підхід до прав людини визрівав протягом десятиліть, як і очікування усіх зацікавлених сторін. Повага до прав людини - це шлях, що вимагає відданості та лідерства. Випуск нашого першоого самостійного Звіту з прав людини є важливим кроком вперед у цій подорожі. Ми працюємо над тим, щоб постійно помічати вплив системи компаній на права людини, робити це прозоро та змістовно”, -  відзначає Брент Уілтон, директор з питань робочого права Coca-Cola.

Хоча Coca-Cola вже давно повідомляє про про свій прогрес у напрямку дотримання прав людини у своїх звітах про сталий розвиток, але Звіт про права людини дає більш повне уявлення про відповідальність компанії. Вперше Coca-Cola публічно обговорює питання, які включають ризики, пов'язані з безпекою та здоров'ям усіх працівників; рівністю; дитячею працею; примусовою працею; земельними правами; правом на приватність та інше.