Кожну середу в рамках проекту «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук за підтримки Фундації Coca-Cola проходять менторські зустрічі з відомими жінками, які надихнуть тебе на звершення та успіх.

11 вересня до dialog hub завітала особлива героїня, на яку чекали всі. Вікторія Нуланд — американська політкиня і дипломатка. Працювала в державному департаменті США. З 2013 року до 2017 року була офіційною уповноваженою в справах Європи та Євразії. Також відповідала й за справи України.
Під час Революції Гідності 2013 року саме Вікторія Нуланд, як помічниця Держсекретаря США, зустрічалась і вела перемовини з тодішнім Президентом України Віктором Януковичем. Також відвідувала мітингувальників на Майдані Незалежності і відстоювала інтереси Українців, які боролись за свої права. Після анексії Криму і початку війни на Сході країни — Нуланд була однією з тих, хто виступав за впровадження, а потім і посилення санкцій щодо Росії.

Тезисно ми надаємо основні цитати та ідеї зустрічі:

Про політику та зміни у суспільстві

«Це була надзвичайна гордість — стояти з вами на Майдані… я була вражена скільки жінок — і молодих і не дуже — вносили свій вклад, помішуючи величезний казан супу, щоб усі були нагодовані. І бачити усіх цих жінок, які були на Майдані, згодом почали з’являтися в уряді».

«Сьогодні — найкращий час бути українкою. Я бачу як стрімко зростає кількість жінок у Парламенті — число подвоїлося, а число жінок-міністрів виросло на третину.»

Життєві поради від Вікторії Нуланд:

- Наскільки ти вимоглива до себе, настільки будь вимоглива до свого партнера.

- Будь вимоглива до свого боса. Не важливо наскільки багато і тяжко ти працюєш, вимагай більшого простору для себе, своїх інтересів, сім’ї та друзів.

- Так, ти можеш мати і чудову роботу, і чудову сім’ю одночасно. Але завжди щось одне буде переважувати. І лише ти знаєш коли і в який час зробити правильний вибір. Іноді треба вибирати роботу, а іноді сім’ю.  Завжди обирай те, що здається правильним у той самий момент. Не думай занадто наперед.

- Якщо ти шукаєш наставника чи надихаючий приклад, будь наставником та надихаючим прикладом перш за все для себе.

- Будь свідомою мати чи батьком. Кожного дня усвідомлюй, що ти виховуєш майбутнє покоління своєї країни.

Дивись повне відео зустрічі (англійська мова):