Зміни в житті приходять завдяки старанним маленьким крокам, які кожен з нас здатен робити щодня. Телеканал ICTV спільно з проектом Safe Connection Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» проводять акцію «Я це зможу!».

Кожного дня в ефірі «Ранку у Великому Місті» на каналі ICTV ведучі на чолі з Анною Ахавою пропонують глядачам різноманітні випробування, які мають на меті покращити їхнє здоров’я, а також прищепити корисні звички. Перше випробування спрямоване на просування сексуальної безпеки і пройде під гаслом «Я використаю презерватив!».
Протягом весни та літа в рамках акції «Я це зможу!» в ефірі ранкового шоу з’являтимуться зіркові учасники проекту, які першими кинуть собі виклик. Приєднатися до акції може кожен, хто готовий заявити про свою активну соціальну позицію. Для цього необхідно зробити відео та/або фото публічної обіцянки та викласти його у соціальних мережах з хештегом #яцезможу. Відео переможця також з’явиться в ефірі телеканалу ICTV.

За хештегом відстежуються всі заклики до випробувань, які користувачі проголосили собі та своїм друзям! Ті, хто збирає найбільшу кількість лайків, отримують призи!
Інформаційний ресурс Safe Connection, створений у соціальних мережах Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» за підтримки Фонду Кока-Кола, почав працювати в 2011 році. Він був створений для того, щоб соціально і сексуально активні молоді люди могли в одному місці в мережі знайти матеріали, які стосуються проблем ВІЛ / СНІДу та безпечного сексу, задати питання експертам Safe Connection, обговорити найбільш вдалі соціальні медіакампанії, запропонувати свої креативні ідеї.
«Я це зможу!» - це можливість випробувати себе і змінити своє життя на краще! Протягом 6 місяців учасникам буде запропоновано 6 випробувань, подолавши які, вони зможуть відчути себе бадьоріше, здоровіше і, звичайно, щасливіше!

Приймайте виклик, робіть відео та фото пруф, обов'язково ставте #яцезможу і розміщуйте в своїх акаунтах в соціальних мережах. Передати естафету Ви можете будь-якій кількості друзів - відзначайте їх у своїх публікаціях!
Відео і фото, як доказ виконаного випробування, надає Вам повну творчу свободу, щоб продемонструвати свої успіхи, але має обов’язково містити головний елемент випробування (наприклад, презерватив або склянку води) та #яцезможу. Візуалізація Ваших досягнень може бути найрізноманітнішою, але головне - переконливою і мотивуючою до цього інших! 
Кожного місяця, тобто у кожному випробуванні, визначаються три переможця, відео/фото яких відповідає умовам та збирає найбільшу кількість лайків. Переможці отримують наступні призи: 
1 місце: вихід в ефір «Ранку у Великому Місті» на каналі ICTV, футболку Fashion AID, іменну пляшку Coca-Cola та 365 презервативів від партнерів проекту AIDS Healthcare Foundation (AHF).

2 місце: ящик Coca-Cola та 365 презервативів від партнерів проекту AIDS Healthcare Foundation (AHF).

3 місце: ящик Сoca-Cola

Інформацію взято з офіційного сайту «АНТИСНІД» та сайту інформаційного ресурсу safeconnection.org