Ідея "I'd Like to Buy the World a Coke" виникла 18 січня 1971 серед Лондонського туману.
Білл Бакер, креативний директор компанії Coca-Cola у рекламному агентстві McCann Erickson, летів до Лондону, аби зустрітися з Біллі Девісом, музичним директором, і записати радіорекламу з двома успішними британськими авторами пісень, Роджером Куком та Роджером Грінувеєм. Голосом мав стати популярний тоді британський гурт New Seekers.
Сильний туман у Лондоні змусив літак приземлитися в Ірландії. Пасажири змушені були лишатися у межах аеропорту, на випадок якщо можна буде продовжити переліт. Звісно, люди були сильно незадоволені, наступного дня Білл побачив, що більшість із них сидить у кав'ярні аеропорту. Згуртовані такими обставинами, вони вже забули про злість і тепер сміялися і розказували історії під закуски та пляшечки Coca-Cola.
idlikebuy

Бакер зробив такий запис:
"В цей момент я побачив пляшку Coca-Cola у новому світлі... Coca-Cola була вже не просто  напієм, який освіжає сотні мільйонів людей на день майже по всій планеті. І звичні слова "Давай візьмемо Cola" відтепер звучать для мене не просто як пропозиція зробити паузу для відпочинку. Насправді вони є способом сказати "Давай складемо один одному компанію на деякий час". І я знав, що їх промовляють так по всьому світі. Це і стало фундаментом ідеї: бачити Coca-Cola не просто так, як було задумано спочатку, а як щось спільне між усіма народами, як універсальну формулу, яка допоможе об'єднати їх на декілька хвилин."
Коли він нарешті дістався Лондону, він розказав іншим про свою ідею і не зустрів особливого ентузіазму з їх сторони.
- Щось не так? В чому проблема?
- Ну, розумієш, якби я міг зробити щось для усього світу, для кожної людини - я не став би купувати їм пляшку Coca-Cola.
- А що б ти зробив?
- Я б спочатку придбав для кожного дах над головою і поділився із ними миром та любов'ю.
- Добре, це звучить чудово. Давай запишемо це і я покажу тобі, як саме Coca-Cola вписується у цю концепцію.
CocaColaTogether

Працюючи вдень і вночі, команда створили фінальний варіант рекламного треку і через декілька днів The New Seekers записали його. 12 лютого 1971 року "I'd Like to Buy the World a Coke" було доставлено на радіостанції по всій Америці. Згодом діджеї повідомляли Біллу: "Я отримую запити грати вашу рекламу, ніби це повноцінний музичний хіт. Вам варто записати пісню повністю!"
І тоді почалась робота над візуальної частиною пісні. З багатьох креативних ідей була одна, яка дуже відрізнялась від інших - вона називалась "Перший Об'єднаний Хор Світу". Ця концепція мала показати молодих людей з усього світу, які співали б разом на схилі пагорба. Бакер презентував розкадровку компанії Coca-Cola і менеджер з реклами Айк Герберт затвердив більше $100,000 на зйомки цього віжуалу. Через погодні умови і велику кількість складнощів під час зйомки, Білл так і не зміг зняти бажаних кадрів, а бюджет було витрачено. Але Бакер був настільки впевнений у цій ідеї, що повторно звернувся до Герберта і врешті отримав нові кошти у розмірі  $250,000, що на той час було надзвичайно великою сумою.
Відеоролик "I'd Like to Buy the World a Coke" було випущено у США у липні 1971 року і він відразу ж знайшов відгук у серцях багатьох людей, компанія отримала понад 100,000 листів щодо своєї відеореклами.
bottlecoke

Білл Девіс хотів записати оновлену версію пісні, але The New Seekers стверджували, що не мають на це часу. Тоді Девід домовився зі студійними співаками записати нову пісню на текст "I'd Like to Buy the World a Coke". Вони обрали собі назву "The Hillside Singers", для того щоб асоціюватися з відеороликом. Протягом двох тижнів після випуску треку вони потрапили у національні чарти. Ще через два тижні Девіс все ж таки зміг переконати The New Seekers знайти час і записати їх версію пісні з новою назвою "I'd Like to Teach the World to Sing". Пісня потрапила у ТОП-10 хітів, була записана багатьма мовами, а її нот було продано більше, ніж будь-якої іншої пісні за останні 10 років.