Усе моє, що зветься Україна

Ліна Костенко

День Незалежності. Цілих 28 незалежних років Україна пройшла у боротьбі — за мову, за культуру, за чесність та відкритість, за незалежність та свободу.

У цей день усі одягають вишиванки, гуляють центральними вулицями свої міст, накривають на стіл, вітають один одного та пишаються тим, що вони — українці — сильна та незалежна нація. Ми полюбляємо усе зовнішнє, і так рідко замислюємося над тим, що справді означає любити свою країну.

А любов починається з поваги – до себе, свого будинку, вулиці, міста, а вже потім країни загалом. Ми нагадуємо, що любити свою країну — в щоденних вчинках.

Ми, компанія Coca-Cola, любимо її так:

Любити свою країну —  це піклуватися про її чистоту.

Питання екології ніколи не стояло так гостро. Багато вчених відраховують роки до екологічної катастрофи. Ми в Coca-Cola спеціально розробили стратегію «Світ Без відходів» (World Without Waste) для максимального скорочення шкоди навколишньому середовищу. Ми працюємо в трьох основних напрямках: повертаємо природі всю використану воду, збираємо і переробляємо сміття і навчаємо людей правильно поводитися із відходами. Ми вже досягли першої мети — на 100% відновлюємо всю використану воду, відновлюючи природні водні джерела. До 2030 року ми будемо збирати і переробляти ту ж саму кількість упаковки, яку ми випускаємо на ринок. Разом Із Klitschko Foundation Вже вдруге ми провели Zero Waste School, де навчали школярів сортувати та налагоджувати відповідні процеси у своїх громадах.

Любити свою країну —  це підтримувати ближнього.

Ми в Coca-Cola віримо, що поважати себе — це поважати середовище, в якому ти живеш. Підтримка один одного зараз — важлива як ніколи.

Ми віримо, що добрі справи закладають міцний фундамент щасливого майбутнього. Sprite разом із DTF Agency провів аукціон, де лотами стали фотографії на скейбордах від відомих фотографів. На аукціоні ми зібрали 57 350 гривень на створення футбольної команди спортсменів із синдромом Дауна.

Любити свою країну — це інвестувати у майбутнє.

Ми вважаємо, що освіта має бути доступна кожному. Наша програма #YouthEmpowered направлена на розвитку соціально-незахищеної молоді. Програма розроблена з ГО «Освіторія» та допомагає випускникам шкіл-інтернатів готуватися до ЗНО та вступати у вищі навчальні заклади.

У 2018-2019 роках програма охопила 15 інтернатів у 9 областях України, де навчається понад 1200 старшокласників. Проект на меті до 2020 року забезпечити краще майбутнє 25-ти тисячам молодих українців.

Любити свою країну — це рівність усіх людей.

У сучасній України жінки та чоловіки не завжди рівні. Жінки заробляють в середньому на 20%-30% менше, порівняно із чоловіками на тих самих посадах. Не кажучи про те, що чоловіків частіше просувають по кар’єрних сходинках та ставлять на керівні посади. А жінки частіше стикаються із Синдромом самозванця — коли здається, що вони не заслуговують успіху, якого досягли.

Ми надихаємо жінок на звершення завдяки проектові «Я зможу!», започаткований Фундацією Coca-Cola та Фондом Олени Пінчук. Кожну середу у Dialog Hub ми проводимо менторські лекції з видатними жінками, які надихають, стають прикладом та спонукають до пошуку нових можливостей. Слідкуй за проектом на сторінці у Facebook та приходь на наші лекції безкоштовно.

Анна Октябрь, дизанерка одягу, на своїй менторській лекції.

Любити свою країну — це йти вперед із піснею.

Україна — це співуча країна. Музика у нас в крові.

Coca-Cola підтримує найкращі наймасштабніший концерти та фестивалі по всій країні. У цьому році ми танцювали разом із MONATIK та Время и Стекло. Під джаз на Leopolis Jazz Fest ми готували бургер з Клопотенко. Ми запалювали на UPark та тільки-но повернулися із ЗАХІДфесту.

Ми пишаємося тим, що допомагаємо будувати музичну сцену України.

Любити свою країну — це віддавати частинку себе тому, кому вона потрібна.

Два рази на рік ми проводимо «Стань донором – будь героєм!», де наші співробітники на один день стають супергероями у костюмах донорів. За 2019 рік ми зібрали майже 100 літрів крові!

Пам’ятай, любити — це дієслово, яке вимагає активної дії. Люби і ти, і не тільки у День Незалежності, але кожного дня! Всім любові <3