Яскраві та незвичайні тарілки, чашки й ложки ‒ наші майстри кераміки вражають уяву своїми роботами. Саме такі дрібнички роблять домівку теплою та затишною.

Сьогодні у тренді етно та ботаніка, а також природні кольори. Ми подивилися, що ж створють наші майстри, роботи яких можна знайти на численних ярмарках та в магазинах з українськими брендами.

Vahan Avakian

Майстер Вахан Авакян створює за власними проектами скульптури, вази й світильники геометричних форм з гіпсу, бетону та полімерних матеріалів. Його твори виразні та яскраві, виглядають навіть трохи космічно.

SoulFul Ceramics

Авторська кераміка майстрині Ольги Лагоди ‒ ніжна і чуттєва, як і сама дівчина. Один погляд на її вироби заряджає приємними емоціями і позитивом. І тут як раз багато рослинних мотивів.

До речі, ми вже не вперше пишемо про вітчизняних талановитих майстрів. Розповідали, наприклад, про recycling -бренди, які повертають старі речі до життя. 

Mannaceramics

Дуже яскрава і якісна ручна робота, де пропрацьована кожна деталь. Для виготовлення посуду майстри використовують високоякісну глину, харчову глазур та пігменти.

Kazkarka

Цей посуд особливий ‒ він казковий, теплий. Малюнки наносяться пензликом майстра, а не штампом. Весь посуд екологічний і безпечний ‒ з використанням німецької харчової глазурі та органічним покриттям.

Є ціла серія з Мумі-Тролямі, також трапляться інші казкові герої.

Maistrenko Ceramics

Художники-керамісти Олекса та Олеся Майстренки спеціалізуються на виготовленні авторської кераміки. Кожна робота ‒ це не лише витвір мистецтва, але й функціональна річ для побуту в домі. Вся кераміка віготовляється в одиничному екземплярі, тож дісно є унікальною.

Slavko Odarchenko


Вироби різноманітні за своєю формою і функціональністю і надзвичайно колоритні. Окрім посуду, студія займається виготовленням декору. Майстер в своїй роботі використовує тільки натуральні пастельні відтінки, стилізуючи колір виробів під природні тони. В основному це білий, кремовий, чорний, вишневий і попелястий. Декоративні «тріщини» на поверхні посуду ‒ ще одна особлива риса його творчості.

Mox ceramics

Очевидно, що майстри черпають натхнення в дикій природі. Всі предмети так чи інше нагадують про тісний зв’язок з красою навколишнього середовища, деревами, квітами і рослинами. Але в той же час посуд виглядає стильно і сучасно.

Ryaba Vosh

Асортимент студії «Ряба вош» ‒ це керамічний посудом на будь-який смак. Звернить увагу на незвичайні ложки: їх ручки виконані з тонких гілок фруктових дерев, а черпаки ‒ керамічні й пофарбовані в соковиті насичені кольори ‒ апельсиновий, полуничний, небесний, морський, чорничний, кукурудзяний.

Аnna Khomenko Illustration

Посуд від студії Аnna Khomenko Illustration ‒ це справжній витвір мистецтва. Адже кожну тарілку чи ложку художниця розписує власноруч. Для своїх малюнків Анна використовує м'які пастельні відтінки ‒ кольори персикового йогурту, льняної муки й озерної гладі. Керамічні ложки і тарілки прикрашені казковими малюнками ‒ гілочками горобини, сонечками і усміхненими звірятками.