Вони грають з вогнем... і вам це сподобається!
У суботу, 14 червня, відбудеться щорічне свято піротехнічної магії і сучасного театру – Kiev Fire Fest 2014. Вже вдруге фестивальною локацією стане Співоче поле, а оскільки на минулорічному фесті було близько 25 тисяч гостей, радимо приходити до початку вечірнього шоу о 21:00, щоб заняти зручне місце :)
Окрім вечірнього шоу, ми підготували для вас безліч сюрпризів у нашій денній програмі, що розпочнеться о 17:00. Окрім показових виступів шкіл вогню, танцювальних та циркових колективів (у тому числі дитячих), кожен відвідувач зможе спробувати себе у ролі жонглера на майстер-класі з основ жонглювання від французських гостей фестивалю та навчитися грі на барабанах.
Радимо подивитися і виступ відомого українського альтернативного цирку RAW ART, відомого у багатьох країнах світу, завдяки високій майстерності і ретельному відбору найталановитіших артистів.  
Вас дивуватимуть як постійні резиденти фестивалю, наприклад, Predator Poi, так і особливі гості з США, Австралії, Італії та Франції. І на кожного гостя чекатиме традиційна баночка крижаного Burn, який подарує сил не тільки на фестивальні перфоманси, але й на афтерпаті.

Якщо ж ви з вогняної тусовки, раді повідомити вам про те, що Кемп KFF працюватиме і цього року. Подивитися програму майстер-класів та зареєструватися можна тут. Також на території фестивалю пройде перша в Україні ярмарка циркового та вогняного реквізиту, на якій можна буде не тільки роздивитися та потримати в руках професійне обладнання, але й поповнити свою колекцію та запаси розхідників. 
До зустрічі на Kiev Fire Fest 2014!
P.S. А ось як це було минулого року :)