17 грудня, 2019 року в Києві у dialog hub відбулася презентація колаборації Guzema Jewelry та проекту «Я зможу!», менторського проєкту Фундації Coca-Cola та Фонду Олени Пінчук. Цей проєкт спрямований на посилення жіночої ролі у суспільства, взаємопідтримку та сестринство.
Плід нашої співпраці — благодійне кольє Inspirement із срібла, жовтого та білого золота, створене, аби допомагати жінкам реалізовувати свої ідеї. Ця особлива прикраса представляє собою дві складених долоні, як символ підтримки, віри і єдності. Тепер у жіночої підтримки є свій символ. Весь прибуток з продажу цієї колекції піде на підтримку розвитку жіночого підприємництва.


Обличчами цієї колаборації стали самі менторки проєкту «Я зможу!»: Світлана Бевза, Олена Борисова, Слава Фролова, Алла Клименко, Яніна Соколова, Alyona Alyona, Ярослава Гресь, Соня Забуга, Олена Кондратюк, Аліна Шатернікова, Лєра Бородіна, Олена Гудкова, Зоя Литвин, Уляна Пчолкіна.

Олена КОНДРАТЮК “В жіночому партнерстві є дуже великі переваги. Це така сила, що може дати результат. Чим більше успішних жінок, тим щасливіша країна”

Аліна ШАТЕРНІКОВА “Будь-які зміни — це новий розвиток, нові емоції, новий досвід. Це не означає щось страшне, це означає щось нове!”

Лєра БОРОДІНА “Абсолютно немає різниці в якому віці людина захоче щось змінювати, захоче знайти внутрішні сили і бажання діяти, йти до своєї мрії”

Зоя ЛИТВИН “Найголовніше – це не боятися помилок. Більше віри в себе. Ми маємо розуміти, що навіть найпрекрасніші історії успіху – це люди, які робили помилки, просто ці помилки їх не зупиняли”

ALYONA ALYONA “Я змогла, і мені б хотілося, щоб всі змогли! Бо змогти - це водночас і важко, і легко. Коли ти змогла щось маленьке - ти можеш дуже багато всього зробити”

Яніна СОКОЛОВА “Життя настільки коротке, і дуже безглуздо боятися зробити перший крок заради того, щоб наступні кроки були вдалими і щоб ви, зрештою, перемогли”

Вартість благодійного кольє Inspirement: із срібла – 7 500 грн, із білого чи жовтого золота – 22 950 грн.

Придбати можна в інтернет-магазині Guzema Jewelry.

Проект «Я зможу!» був започаткований 2017 року Фондом Олени Пінчук та Фундацією Coca-Cola і спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві. Його головна мета – довести, що жінка в Україні може стати успішною у будь-якій сфері. До проекту доєдналися успішні та відомі жінки, історії яких надихають, стають прикладом для дівчат та спонукають до пошуку нових можливостей.