Вчені стверджують, що чай втамовує спрагу ефективніше за інші напої – для перемоги над спрагою його необхідно на третину менше, ніж води. Окрім того, до складу чаю входять більше 400 елементів, в тому числі вітаміни і мінерали, антиоксиданти, антибактеріальні речовини тощо. А жителі півдня Італії та південних штатів США знають про це вже давно та п’ють холодний чай протягом усього дня.

Холодний чай або ice-tea– це смачний бонус для тих, хто слідкує за водним балансом в організмі і намагається випивати необхідні 6-8 склянок рідини на день. Окрім цього, він покращує апетит і травлення, стимулюючи виділення шлункового соку. Це особливо актуально влітку, коли від спеки зникає апетит. До того ж, чай покращує обмін речовин – чашечка чаю після смачної сімейної вечері допоможе позбавитися важкості у шлунку та не набрати зайвих кілограмів.

Чай – це джерело вітамінів групи В, які відповідають за стан шкіри та волосся, забезпечують нормальну роботу печінки, залоз внутрішньої секреції, а також запобігають виснаженню нервової системи. Оскільки наш організм не накопичує запас цих вітамінів, чашечка ароматного чаю стане чудовою складовою вашого здорового способу життя.

Чай з лимоном – ідеальний замінник кави. Це справжня енергетична бомба, яка додасть бадьорості і підвищить продуктивність в рази!  

У чаї також міститься кофеїн, але його дія значно м’якша за каву та більш тривала.

Це пов’язане з вмістом таніну (рослинна дубильні речовина), який стримує «кофеїновий удар». Так «чайний» кофеїн проникає в організм поступово, стимулюючи діяльність мозку та центральної нервової системи, на відміну від «кавового», який впливає на серце та кровообіг.

Склянка холодного чаю вдень додасть сил, допоможе зосередитись, сприяє підвищенню гостроти реакції та концентрації уваги. Тому Nestea® зі смаком лимона стане в нагоді у трудові будні.

Nestea

Чаї Nestea® виготовлені з якісної чайної сировини методом багатоступінчатої екстракції. Саме так нам вдається отримати максимальну кількість корисних речовин з кожного чайного листочка. А розмаїття смаків Nestea® задовольнить навіть найвибагливішого споживача!

Nestea® зі смаком лимону або персика чудово втамує спрагу та подарує свіжість кожного спекотного дня. Гурманів же здивує освіжаюча насолода від Nestea® зі смаком полуниці та алое вера з екстрактом зеленого чаю, або неймовірно смачне поєднання малини, суниці і чорниці у Nestea® зі смаком лісових ягід!

Але пам’ятайте - незважаючи на те, що чай має нескінченний перелік корисних властивостей, лікарі рекомендують помірно споживати цей напій людям з підвищеним артеріальним тиском, та утриматись від чаю ввечері тим, хто не планує працювати вночі. Та й вранці ніщо не збудить краще, ніж склянка прохолодної води за півгодини до сніданку!