Людина може вічно дивитися на три речі: як тече вода, як палає вогонь та як працює інша людина. І дві з цих трьох речей Burn успішно об’єднує вже сім років на феєричному фестивалі Kiev Fire Fest.

Тільки уявіть: нічне небо Києва, у якому танцює полум’я, вимальовуючи дивовижні фігури у вправних руках фаєрщиків з усього світу. У повітрі ледве чутний запах гасу і сірки (багато учасників використовують для своїх виступів піротехнічні ефекти) і легкий подих небезпеки – люди буквально грають з вогнем.

Історія Kiev Fire Fest від Burn розпочалась 2007 року з серії показових виступів учасників Київського театру вогню на сцені напіврозваленого Зеленого театру та фотовиставки. Це був фестиваль-знайомство української фаєр-тусовки – спільні виступи, обмін трюками, жодних баттлів.

Наступного року фестиваль тривав цілих три дні і включав баттли фаєрщиків, майстер-класи від українських гуру, ярмарку реквізиту та живі виступи перкусіоністів, а на глядачів чекало захоплююче нічне шоу.

2009 року на Kiev Fire Fest вперше завітали зарубіжні гості – фаєр-колективи зі Швеції, Франції, Білорусі та Росії, і він набув статус міжнародної події.

Зараз Kiev Fire Fest – визначне дійство міжнародного масштабу, на яке з нетерпінням чекають не тільки українські глядачі і фаєрщики, але й фани фесту з усього світу. Для гостей фестиваля працюють декілька сцен: денна, альтернативна та головна. На них проходять виступи артистів, фаєрбаттли, показові майстер-класи та виступи Шкіл Вогню і Барабанних Шкіл. Спекотна літня ніч об’єднує тисячі людей, які, затамувавши подих, стежать за кожним рухом найкрутіших майстрів вогняного та циркового мистецтва зі Швейцарії, Франції, Угорщини, Німеччини та країн СНД. І цю феєрію стихії доповнює освіжаючий смак Burn, баночку якого кожен гість обов’язково отримає на вході. Як же інакше запалити ніч? ;)

У фестивальні дні учасники живуть у кемпі Kiev Fire Fest за містом. Це справжні піонерські будні: підйом, сніданок, ранкова зарядка або йога, розминка, майстер-класи, обід, знову майстер-класи, а ввечері – виїзд на вечірнє шоу на головній сцені. До речі, усі бажаючі можуть приєднатись до кемпу – для цього потрібно зареєструватись на сайті та внести символічний реєстраційний збір.

Українські «заклинателі вогню» вже рахують дні до наступного фесту, відпрацьовуючи нові круті трюки та групові номери – баттл на Kiev Fire Fest 2014 від Burn покаже, хто з них найкращий.

Тож, до зустрічі влітку!