Масовий спорт та активний стиль життя стають ще більш популярними в нашій країні. Як доказ, успіхи Української Стрітбольної Ліги 3х3, переможці якої, команда «Робкие развратники» (м. Дніпро), яскраво представили Україну на Європейському фіналі світової серії FIBA 3х3.

Ліга Героїв вже розпалює свої двигуни і готується до старту нового третього сезону. Ще трохи і вона промчить зі своїм феєричним баскетбольним данком містами України.

До речі, хто ще не в темі, змагання зі стрітболу почались в Україні ще у 2007 році в прямому сенсі слова «з дворів». У 2013му масштаб Української Стрітбольної Ліги (УСЛ) досяг небувалого рівня ‒ фінал змагань проходив у День Незалежності на Хрещатику, а сама Ліга стала наймасовішою в Європі.

Ліга Героїв

Джерело: лигагероев.укр

Герої вулиць

В активі Ліги Героїв понад 50 команд і більш ніж 1000 гравців. За роки своєї діяльності УСЛ 3х3, на чолі зі Станіславом Світлицьким провела більше 200 турнірів з вуличного баскетболу різного рівня у 27 містах країни. Професіоналізм спортсменів, високий рівень підготовки змагань та яскрава динамічна гра ставлять Лігу Героїв на один рівень з професійними чемпіонатами.

Знайомся ближче з героями Ліги

Ліга Героїв

Джерело: лигагероев.укр

«Heroes of the Courts» (Герої майданчиків) ‒ найкраща аматорська команда зі стрітболу в нашій країні. Її історія нараховує вже понад 8 років. Гравці команди живуть в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України, але всіх їх об’єднує жага і пристрасть до вуличного баскетболу. Саме завдяки таким як вони український аматорський баскетбол демонструє чудові результати і видовищну гру.

БК «ДИМ» ‒ срібні призери минулорічної Ліги на чолі з екс-гравцем збірної України Олегом Салтовцем готові до реваншу в цьому сезоні і вже ледь стримують свій бійцівський настрій.

Дмитро SMOOVE Кривенко ‒ його ім’я відоме не лише в Україні, але й далеко за її межами. Він найкращий данкер Європи та світу. А ще переможець минулорічного данк-контесту All-Star Day Ліги Героїв і фіналіст шоу «Україна має талант».

Ми з нетерпінням чекаємо на новий сезон, щоб ще раз насолодитись його видовищними і фантастичними данками.

На старті нового сезону

Ліга Героїв

Джерело: лигагероев.укр

Сезон 2016/17 Ліги Герої розпочався 3 вересня у Полтаві. Турнір пройшов за містом серед чудової природи на базі відпочинку «Мис доброї надії». В змаганні взяли участь команди «Ліги Героїв Полтава».

1 місце у турнірі здобула команда «В.В.», підтвердивши свій статус чемпіона сезону 2015/16. Срібну нагороду отримала команда «Козуб», бронзовими призерами турніру стала команда «Полтава».

Але найбільш запекла гра розпочнеться в жовтні. Саме тоді в новій битві за звання чемпіона зійдуться кращі стрітболісти країни.

У новому сезоні відбудуться турніри в трьох чоловічих дивізіонах, жіночій і шкільній лізі. Ми також станемо свідками фантастичної «Битви міст» ‒ це аналог вищої ліги для аматорських команд: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Полтава, Кривий Ріг, Миколаїв.

Ліга Героїв

Джерело: лигагероев.укр

Попереду нас чекає цікавий сезон та напружена гра. Переможці минулого сезону БК «КАШТАН» будуть відстоювати свій чемпіонський титул. В свою чергу гравці найкращої аматорської команди з баскетболу «Heroes of the Courts» продовжать свою боротьбу за срібло чи навіть золото. Чи вдасться їм це?

Ми в передчутті видовищних матчів, нереальних данків, запеклої боротьби і яскравих перемог – саме за це ми любимо турніри Ліги Героїв і чекаємо понад усе. І, звісно, головна інтрига сезону – хто стане чемпіоном 2016/2017 р.

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!