Найкращі гравці команд-переможниць Всеукраїнського дитячого футбольного турніру «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola» сезону 2014\2015рр. Денис Чайка та Максим Скибінський представлятимуть Україну в Міжнародному футбольному таборі  Copa Coca-Cola™  у Франції  під час проведення Чемпіонату Європи з футболу УЄФА™. Вони побувають у Парижі на останньому чвертьфінальному матчі УЄФА ЄВРО 2016™! 

Про те, що кращі гравці наймасовішого в Україні аматорського змагання завдяки Coca-Cola зможуть здійснити мрію, мабуть, кожного юного футболіста - побувати на УЄФА ЄВРО 2016™ - було повідомлено на прес-брифінгу, присвяченому завершенню змагань сезону у молодшій віковій категорії турніру «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola» сезону 2015\2016рр. Захід відбувся 7 червня на стадіоні м. Вишневе Києво-Святошинського району Київської області. 

Юнацькі футбольні  турніри Copa Coca-Cola™, подібні до «Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola», проводяться в багатьох країнах світу. Для кращих юних футболістів, що беруть у них участь, Компанія Coca-Cola також традиційно організовує міжнародні футбольні табори. Саме  у такому таборі з 29-го червня по 4-те липня неподалік від французької столиці побувають два переможці минулорічного «Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola». Учасниками табору стануть 125 юних футболістів  із 15 країн.

«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» наразі є найбільш масовим спортивним змаганням в Україні. Підтримуючи його, Компанія Кока-Кола підтримує й місцеві громади. Адже турнір охоплює близько 80% шкіл України, залучені шкільні команди навіть невеликих містечок і сіл. Для таких команд просто участь у такому масштабному змаганні, як «Шкіряний м’яч», вже сама по собі – досягнення. А якщо така маленька команда досягає перемоги у турнірі, як минулого року команда з чернівецького села Дорошівці – це стає прикладом того, як завдяки таланту, наполегливості, самовіддачі і, звичайно, злагодженим колективним діям, можна досягати, здавалось би, неймовірних успіхів. А те, що ми надаємо кращим гравцям турніру унікальну можливість побувати на УЄФА ЄВРО 2016™ – велике спонукання для десятків тисяч учасників «Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola» наполегливо займатися футболом, щоб здійснити свої теперішні футбольні мрії. Ми дбаємо про якість життя молоді, щоб вона була сильною, активною, позитивною і спраглою до нових починань. У цьому ми вбачаємо важливий напрямок соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола перед українським суспільством», – підкреслила Директор відділу зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна» Олеся Жулинська

Гравці Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola
Денис Чайка, Максим Скибінський та Олеся Жулинська  

«Звичайно, незабутньою подією стане для кращих учасників турніру присутність на чвертьфінальному матчі УЄФА ЄВРО 2016™  на паризькому стадіоні «Стад де Франс». Але не менш важливо, що підлітки з багатьох країн світу зустрінутьcя і спілкуватимуться всім їм зрозумілою мовою футболу. Будуть тренування, змагання, зустріч із легендарним півзахисником каталонської «Барселони» та збірної Іспанії Хаві і навіть невеликий майстер-клас у притаманному йому стилі гри. Ну і, звісно, час на те, щоб побачити цікавинки французької столиці», – коротко розповіла Олеся Жулинська про програму перебування у таборі.  

Найкращим гравцем команди навчально-виховного комплексу (НВК) с. Дорошівці Заставнівського району Чернівецької області, яка виграла у минулому сезоні турнір «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola» у молодшій віковій категорії було названо її капітана, півзахисника Максима Скибінського. Цікаво, що дідусь юного таланта свого часу грав за московське «Динамо», а сам він уже встиг потрапити «на олівець» селекціонерів футбольної академії донецького «Шахтаря». «За майбутню поїздку вдячний, по-перше, Coca-Cola, а також моєму тренерові, «Шкіряному м’ячу», та звичайно, своїй команді, – сказав Максим Скибінський. – Адже виграє не один гравець, виграє уся команда». У команді НВК №111 з Дніпра, яка у сезоні 2014-2015 рр. тріумфувала у старшій віковій категорії, кращим обрано нападника команди Дениса Чайку, який, на жаль, не зміг прибути на прес-брифінг через складання у цей час шкільного іспиту. 

Президент всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» Андрій Біба побажав успіхів представникам України в Міжнародному футбольному таборі і відмітив успішне проведення цьогорічного фінального турніру «Шкіряний м’яч»  у молодшій віковій категорії, що проходив на новенькому стадіоні, спорудженому минулого року в рамках програми УЄФА «Хет-Трик». 

Перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко підвів остаточні офіційні підсумки змагань у цій віковій категорії. Він відзначив, що всі ігри проходили у захоплюючій, безкомпромісній боротьбі. Про це свідчать результати стикових матчів. Олександр Каденко також повідомив, що фінальний турнір «Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola» у старшій віковій групі відбудеться 24-26 серпня у м. Чернівці.

P.S.: Нещодавно Денис та Максим взяли участь у зйомках відео Coca-Cola «З любов’ю до України». Тож пропонуємо тобі його переглянути та ще раз порадіти за наших хлопців.  


Ділися своїми думками у коментарях, знизу!