Якщо ви цікавилися історією Coca-Cola, розглядали стару рекламу, то напевно бачили цю таємничу жінку. Розповідаємо детальніше, хто ж вона така. 

Ліліан Нордіка народилася в Фармінгтоні, штат Вірджинія, 12 грудня 1857 року. Знаменита оперна співачка Ліліан була однією з найперших знаменитостей, яка з'явилася в рекламі Coca-Cola.

У свій час Ліліан виступала у Метрополітен-опері, Медісон-Сквер-Гарден та Карнегі-холл в Нью-Йорку.Її зображення з'явилося на календарях, лотках та на новинках, що розповсюджуються компанією Coca-Cola, починаючи з 1904 року.

Реклама з нею виходила у "Good Housekeeping" та інших провідних журналах того часу. На нижній частині реклами був купон на безкоштовну склянку Coca-Cola. В результаті упони на суму майже 43 тисячі доларів були використані лише в 1905 році.

Поряд з Хільдою Кларк, співачкою та актрисою, яка з'явилася в 1900 році, Ліліан Нордіка була однією з перших героїв Coca-Cola.Померла вона у 1914 році під час світового туру в Джакарті. Її будинок перетворили на музей у 1927 році за підтримки The Coca-Cola Company.