Колаборації з художниками та дизайнерами – це важлива частина історії Coca-Cola, яку завжди приємно згадувати. Розповідаємо про одні з найцікавіших пляшок, які були створені видатними людьми або на честь важливих подій. Можливо, у когось прокинеться дух колекціонера.

Сонячне світло

У 2005 році запустився проект Sunshine, заради якого знаменитостей та дизайнерів попросили розповісти, що для них означає сонячне світло. Чотири найкращі проекти від Manolo Blahnik, Trevor Nelson, Jonathan Saunders и Scissor Sisters увійшли до офіційної колекції.

Coca-Cola Zero + 007

У 2008 році вийшла серія бондіани “Квант милосердя”. Coca-Cola Zero відсвяткувала цю подію випуском спеціальним пляшечок.

Marc Jacobs

У 2013 году Coca-Cola запросила Марка Джейкобза попрацювати з компанією у якості креативного директора. До 30-річчя Diet Coke дизайнер придумав три пляшки із зображеннями, присвяченими моді вісімдесятих (бродвейський стиль), дев’яностих (підбори та кислотні кольори) та нульових (яскрава геометрія).

Absolutely Fabulous

Щоб відзначити партнерство з фільмом “Абсолютно неймовірно” (Absolutely Fabulous), у 2016  році випустили лімітовану Diet Coke. Пляшки прикрасили зображеннями актрис Едіни Муссон і Патсі Стоун.

J.W.Anderson

Diet Coke також співпрацювала з британським дизайнером Джонатоном Андерсоном, щоб створити колекцію алюмінієвих пляшок, футболок, записників та колекційну коробку з обмеженим тиражем.

Жовта Coca-Cola

На честь сторіччя одного з найбільших лондонських універмагів Selfridges Coca-Cola стала яскравого жовтого кольору.


Jean Paul Gaultier

Знаменитий дизайнер одягу працював креативним директором Coca-Cola у 2012 році. У результаті такої співпраці світ побачили такі незвичайні пляшечки, як “День”, “Ніч” та “Тату”.