2003-го року народження.  Займається футболом з 8 років. Гравець НВК с. Дорошівці Заставнівського району Чернівецької області. У команді  4 роки, з часу її  створення. Грає на позиції центрального півзахисника.

Максим Скибінський

Капітан команди. Універсальний гравець, якого виділяє високий, не по роках, ігровий інтелект. Максим володіє великим арсеналом технічних навичок, добре бачить поле, здатний робити нестандартні паси, зокрема точні довгі передачі. Окрім того, добре грає головою, має поставлений удар з обидвох ніг. Незважаючи на яскраво виражені індивідуальні якості, вважає себе командним гравцем. Найсильнішими сторонами своєї команди називає швидкість командної гри і високий командний дух. Найбільшим своїм досягненням називає перемогу у Всеукраїнському турнірі «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» у сезоні 2014\15 рр.

Максим буквально живе футболом: це і його єдине хобі, і найкращий відпочинок. Хоче стати професійним футболістом, за десять років бачить себе гравцем мадридського «Реала» чи «Барселони». Однак він переконаний, що навіть у такому випадку нізащо не змінить громадянство, мріє грати за збірну України.

Достойний спадкоємець родинних традицій. Максим виріс у сім′ї з давніми футбольними традиціями, де ця гра культивувалася не одне покоління. Скибінський Іван Костянтинович, дідусь Максима, свого часу виступав за другу команду «Динамо» (Москва), що грала на першість міста, був на перегляді у першій команді (на той час вона була однією з провідних команд Радянського Союзу). Батько Максима теж грав у футбол, був гравцем обласного рівня. Саме батьки найбільше надихають хлопця на футбольні звершення, у всьому підтримують його захоплення, покладають на нього великі надії. Для того, щоб Максим став відомим футболістом, є певні підстави: хлопець зацікавив селекціонерів донецького Шахтаря.

P.S.: Нещодавно Максим взяв участь у зйомках відео Coca-Cola «З любов’ю до України». Тож пропонуємо тобі його переглянути.  


Ділися своїми думками у коментарях, знизу!