Раймонда Лоуі часто називають батьком сучасного дизайну, оскільки він відіграв значну роль у проектуванні багатьох успішних дизайнерських витворів ХХ сторіччя. Серед його найвідоміших робіт – дизайн локомотива S1, холодильника Sears Coldspot, автобуса Greyhound Scenicruiser і характерні синьо-білі кольори борту №1 США. Лоуі відомий витонченими й чистими аеродинамічними конструкціями, він навіть з’являвся на обкладинці журналу Time 1949 року.

Створення сучасного стилю Coca-Cola

Лоуі зробив свій внесок і у стиль компанії Coca-Cola. Спочатку компанія замовила дизайнеру модернізувати торгове обладнання, але він одночасно працював над кількома речами, що їх нині вважають класичними — від кулера обтічної форми й торгового автомата Dole Deluxe до корпусу вантажівки Hobbs.

1940 року Лоуі модифікував кулер Coca-Cola, але запропоновані ним зміни не вдалося реалізувати сповна через початок Другої світової війни. Після війни Coca-Cola знову звернулася до Лоуі, аби він переробив форму кулера.

У новому дизайні з’явилися широкі лінії й заокруглені кути, а також кілька функціональних удосконалень. Кришка відкривалася спереду, а не збоку, що полегшило продавцю процес поповнення запасу, а покупцю – доступ до товару. На передній панелі апарата Лоуі встановив відкривач для пляшок і контейнер для кришечок, а ще зробив на дверцятах напис «Випий Coca-Cola».

1947 року компанія вивела модернізований кулер на ринок. Лоуі раціоналізував автомат для продажу газованих напоїв, надавши йому сучасного вигляду. Тогочасна реклама акцентувала на тому, що поліпшений автомат збільшить прибутки автоматів для продажу содової. Коли 1947 року торговий автомат Dole Deluxe вийшов на ринок, він миттєво став дуже популярним.

Але на цьому Раймонд Лоуі та його дизайнерське бюро не зупинилися. Вони переробили дизайн вантажівки, що доставляла продукцію Coca-Cola, врахувавши побажання комітету стандартизації компанії Coca-Cola, який провів загальнонаціональне опитування серед ботлерів Coca-Cola з метою виявлення важливих характеристик вантажівки. Як і в інших своїх проектах, Лоуі оновив конструкцію кузова, надавши йому округлої форми.

Найбільшою зміною, проте, стало використання підйомних дверей, які знімалися влітку. Нова конструкція дверей дозволила збільшити вантажопідйомність і зменшити максимальну висоту, на яку можна було складати ящики, що полегшило роботу вантажників. Лоуі також передбачив у вантажівці місце для рекламних матеріалів, куди не потрапляла волога. Кілька років тому Coca-Cola Archives (Архів Coca-Cola) став власником вантажівки виробництва White Motor Company 1949 року, кузов якої розробив Лоуі. Протягом певного часу вантажівку було представлено у World of Coca-Cola (музеї «Світ Сoca-Cola»). До речі, компанія й досі шукає нові «виставкові зразки».

Правда про відому контурну пляшку Coca-Cola

Лоуі розробив ще кілька проектів для компанії (у тому числі модель оригінальної пляшки Fanta), але наша розповідь про дизайн буде неповною без історії про знамениту контурну пляшку. Багато хто помилково вважає, що її авторство належить Лоуі. Але не він створив її 1915 року, а компанія Root Glass Company, проте саме Лоуі входив до команди, яка розробила зовнішнє оформлення King Size і Family Size 1955-го та працювала над стоншенням ємностей розміром в одну кварту в 1960-ті.

Лоуі все ж долучився до створення дизайну культової пляшки: у листі до компанії The Coca-Cola Company Лоуі описав її так: «Пляшка Кока-Коли – шедевр наукового й функціонального проектування. Простіше кажучи, пляшка дуже продумана, логічна, вигідна в сенсі використання матеріалу і гарна зовні. Найдосконаліша «обгортка для рідини» на сьогодні й найуспішніша в історії упаковки».

Лоуі помер 1986 року на 92-му році життя, але його дизайнерські ідеї живуть.