Головне шоу мобільної індустрії – Світовий конгрес мобільних технологій! Цього року більш ніж 100 000 людей з більш ніж 200 країн приїхали до іспанської Барселони, щоб на власні очі побачити, що нового приготували більш ніж 2 000 компаній для світу, який стрімко захоплюють мобільні технології.

Як і на інших виставках, на конгресі можна побачити останні гаджети та новинки індустрії. Абсолютно очікувано фурор навели нові платформи створення віртуальної реальності, а також безліч інших найрізноманітніших пристроїв  - від будинків для машин до побутової електротехніки. Але, що відрізняє цей конгрес від звичайних виставок – це те, що на ньому демонструється майбутнє. Майбутнє, що вже приходить в будинки людей через їхні гаджети та сполучає мільярди осіб по всьому світу.

Virtual_reality

Відвідавши це шоу, приходить розуміння невідворотної реальності: майбутнє не просто поруч, воно вже тут, відбувається просто зараз у нас на очах. Воно в технологіях, які ми звикли вважати за даність і навіть не замислюємося, як вони працюють, насправді будучи надзвичайно складно влаштованими. Майбутнє відбувається з нами, хочемо ми того чи ні, з нашою чи без нашої участі. І воно відбуватиметься ще швидше (5G вже близько!)

Новим для Світового конгресу мобільних технологій стала присутність брендів, яка цього року досягла величезних масштабів: компанії брали участь у всьому, що пропонував їм захід, демонструючи свою присутність. Що стосується Coca-Cola, то компанія бере участь у конгресі ще з 2007 року, тоді як більшість брендів заявили про себе тільки у цьому році.

Чому ж так сталося? Відповідь проста :) Наша «мобільна стратегія» з’явилася ще в 1920 році, коли тодішній президент Coca-Cola Роберт Вудраф проголосив, що компанія повинна розміщати бренд в «руки, що прагнуть до бажання». Єдине, що змінилося за останні сто років, це те, що в цих «руках» зявилися мобільні гаджети. А нам залишається тільки вирішити, чи будуть вони перепоною чи, навпаки, допомагатимуть отримувати бажане.

Власне кажучи, вибір тут не стоїть. Ми будемо використовувати мобільні технології, щоб стати ближчими до бажаного. А отже, Світовий конгрес мобільних технологій має всі шанси стати легендою, як це вже зробила Coca-Cola.