6 американських спортсменів, які поїдуть на Олімпійські ігри до Токіо у 2020 році, стали обличчям Coca-Cola.

Команда атлетів включає чотирьох олімпійських чемпіонів: Каелеб Дрезсель, плавання; Лорі Ернандес, гімнастика; Алекс Морган, футбол; Сімоне Мануель, плавання, атлет Ной Лайлс, легка атлетика та паралімпійський чемпіон Родерік Таунсенд у легкій атлетиці. Спортсмени будуть представлені в маркетингових заходах Coca-Cola протягом змагань, включаючи активацію роздрібної торгівлі, цифрові та соціальні медіа, рекламу тощо.

«Coca-Cola обрала цих спортсменів тому, що саме вони найкраще відображають дух компанії. Вони є справжніми, оптимістичними та позитивними моделями для наслідування з унікальними та надихаючими історіями», - зазначила Діна Герсон, директор з маркетингу Олімпійських ігор, Coca-Cola North America.

Це вже всьоме, коли Coca-Cola демонструє власну команду спортсменів у рамках своєї олімпійської маркетингової кампанії.

The Coca-Cola Company — найдовший спонсор Міжнародного олімпійського комітету (МОК). Нещодавно продовжила своє партнерство ще на 12 років до 2032 року. Coca-Cola була спонсором перших Олімпійських ігор ще у далекому 1928 році, які пройшли в Амстердамі. Тоді збірна США привезла з собою тисячу упаковок напою. З тих пір Coca-Cola міцно асоціюється з Олімпійським рухом. З тих пір компанія спонсорувала всі Олімпійські ігри, допомагаючи наблизити олімпійський дух до вболівальників у приймаючих містах та в усьому світі.