Коли стовпчик термометра і не думає опускатись нижче відмітки +20, саме час для того, щоб вилізти з улюблених штанців і нарешті стати активнішим. Замініть посиденьки у кав’ярні у компанії глянцевого видання чи еклера на активний відпочинок, якщо ви хочете не тільки круто виглядати на пляжі, але й забути про біль у м’язах після поїздки за місто на велосипеді або рафтингу.
Ось кілька непоганих ідей для початку вашого нового, активного життя. 

Котіться!

Ви востаннє каталися на роликах, коли вони являли собою дві пари паралельних коліс, підошву та ремінці, і були напрочуд незручними?
З тих пір минуло багато часу, і ролики стали не тільки зручними, але й стильними :)
Придбайте пару, яка вам до вподоби і знайдіть гладеньку доріжку, аби випробувати їх разом із друзями. Щойно ви навчитеся тримати рівновагу, ви переконаєтесь, що катання на роликах сповнене радощів і відчуття свободи. Але у захисному спорядженні, звісно. І радимо запам’ятати найголовніше правило роликів: назад не падати!
До речі, вперше ролики з’явилися у 1980-х для міжсезонного навчального тренування хокеїстів, отже взимку їх чудово замінять ковзани ;)
02

Такі гарненькі роликові ковзани – не тільки спортивне знаряддя, але й стильне доповнення вашого літнього луку

Бийте! 

Бадмінтон, який з 1992-го є олімпійським видом спорту, чудово підходить для будь-якої галявинки чи доріжки у парку. Все,  що вам потрібно – сітка, пара ракеток і воланчик (ок, можна грати навіть без сітки :)  Це також відмінний спосіб «натренувати» ваші рефлекси, адже максимальна швидкість волана досягає 332 км/год.
03

Бадмінтон – майже як теніс, тільки більш плавний і граційний

Крутіть!

Велосипед – це найкращий спосіб дістатися від пункту А до пункту Б для кожного, кому влітку тісно і спекотно у громадському транспорті. Оберіть зручну модель велосипеда, створіть декілька маршрутів, які б максимально оминали запилені траси та димні затори, засікайте час від дому до роботи… і насолоджуйтесь виглядом м’язів, що стають рельєфнішими з кожним днем.
Якщо ви – шукач гострих відчуттів, проведіть свій день, долаючи гірські перевали на велосипеді чи підкорюючи стрибками найближчий ВМХ-трек.
04

Велосипедна прогулянка – природній кондиціонер!

Танцюйте!

Сальса – це просто захоплива фітнес-манія. Як і однойменний соус, сальса є пікантною сумішшю латиноамериканських та афро-карибських прийомів. Це інтенсивні тренування, на яких ви знайдете свій ритм і оволодієте складними танцювальними па водночас.
ПрЧому б не спробувати себе в руеда – кубинській сальсі, де ви рухаєтеся від одного партнера до іншого. 
shutterstock-169718597

Танцювальні черевички дарують відчуття справжнього польоту


Пірнайте!

Плавайте, плескайтеся, чи просто спробуйте спокійно плисти – майже у кожному місті є басейн або пляж. Не обов’язково чекати вихідних – гарячий пісок та приємна прохолода стануть крутим закінченням трудових буднів.
Розділіться на команди для гри в крикет, футбол чи волейбол на піску, або, якщо ви достатньо заповзятливі й ласі до нових пригод – спробуйте серфінг чи веслування стоячи. 
01

Спробуйте гру в крикет на пляжі. Тільки без капелюха не грати!