Сьогодні масові бігові заходи – є ознакою міста, в якому люблять спорт. Висококласний марафон, півмарафон та інші бігові дистанції – це не просто спортивні івенти, це візитівки розвиненого і здорового в усіх аспектах мегаполісу. Хто не чув про знамениті Лондонський, Берлінський, Бостонський марафони? Марафонська традиція, що прийшла до нас крізь тисячоліття, з кожним роком все ширше охоплює світ. Не оминає вона і Київ, який став містом, де ви можете легко приєднатися до бігових подій, обравши дистанцію за смаком і силами.
run2

Для активних та життєрадісних людей прохолодна погода – не привід відмовлятися від спорту та забав на свіжому повітрі. Саме тому Київ запрошує всіх бажаючих приєднатися до щорічного благодійного «Забігу Святого Миколая», який відбудеться 19 грудня за адресою пл. Спортивна 1-А.
У програмі заходу передбачені дорослі та дитячі забіги.  На фініші кожного дорослого учасника чекатиме фінішна медаль, а на дітей – смаколики. Окрім того, кожний учасник отримає новорічний капелюх від святого Миколая. Маршрут забігу для дорослих проходитиме по вулицях: Еспланадній, Саксаганського, Льва Толстого, Жилянській та Шота Руставелі. Дитячий забіг обмежиться вулицею Еспланадною.
Окрім гарного настрою та зимового свята бігу, благодійний «Забіг Святого Миколая» надає кожному чудову можливість стати справжнім помічником шанованого в Україні чудотворця-покровителя дітей. Адже внески учасників будуть перераховані на благодійність, а саме на  допомогу дітям-сиротам з дитячого будинку «Смарагдове місто» у Святогорську.
Зареєструватися для участі можна за посиланням: svmykolayrun.org