Лише подивіться на це незвичайне намисто, яке зробили майстрині з Філіппін. Вони створені з металевих язичків з-під баночок Coca-Cola.

Такі прикраси отримали учасниці 65-го конкурсу "Міс Всесвіт", що проходив наприкінці січня в Манілі, столиці Філіппін.

“Це чудовий спосіб продумонструвати світу майстерність мисткинь з Філіппін, а також наголосити на внеску, який вони роблять для розширення прав і можливостей жінок по всьому світу ”, – вважає Адель Тамано, віце-президент зі зв'язків з громадськістю компанії Coca-Cola у Філіппінах.

Кожне намисто жінки створювали окремо у своїй майстерні в Тондо, одному з районів столиці. Це один із найбільш густонаселених та бідних районів. І саме така праця допомагає його мешканцям отримувати додатковий заробіток. Жінки, які працюють у майстерні, в основному самотні матері, тож їм треба годувати свої сім’ї.

Це одна з програм, яку підтримує компанія Coca-Cola в рамках глобальної ініціативи  5by20, ціль котрої – допомагати жінкам-підприємцям із різних країн будувати та розвивати власний бізнес.

До речі, майстрині з Філіппін роблять не лише такі намиста, а й, наприклад, сумочки та домашній декор з банок Coca-Cola.