Найпопулярніший серед українців холодний чай NESTEA® , що першим з’явився на українському ринку ще 2005 року, має свої цікаві секрети успіху.

NESTEA® володіє чудовим смаком, що надає унікального ефекту свіжості і є неповторним поєднанням чаю та фруктів.

Окрім того, що для приготування NESTEA® використовують лише добірне чайне листя, екстракт якого славиться чудовою тонізуючою дією, секрет користі цього негазованого напою криється в способі його виробництва! NESTEA® виробляється на сучасному асептичному обладнанні, що забезпечує повну відсутність консервантів, а технологія розливу дозволяє надовго зберегти корисні властивості натуральних інгредієнтів.

Секрети асептичного виробництва NESTEA®

Асептичний розлив – це найсучасніша технологія, за якої продукт і упаковка стерилізуються окремо різними способами, після чого упаковка наповнюється та закупорюється в стерильних умовах. Це забезпечує тривалий строк зберігання без використання жодних консервантів.

Асептичний розлив NESTEA® відбувається в стерильній камері з позитивним тиском повітря, яке проходить очистку через стерилізуючі фільтри. Разом із стерилізацією пляшок та пастеризацією продукту це забезпечує мікробіологічну чистоту готового напою.

При асептичному розливі не використовують надто високих температур, завдяки чому добре зберігаються смакові та поживні властивості продукту.

Для забезпечення справної роботи асептичної лінії та гарантії якості продукту проводяться складні тести, під час яких здійснюються розширені мікробіологічні аналізи напою, а також візуально проглядаються тисячі пляшок.

Nestea_2

Цікаві факти виробництва NESTEA®:

  • Резервуар, в якому змішується вода та сироп для приготування напою називається неасептичним танком. Його об’єм – 20 тон, і він оснащений спеціальною мішалкою всередині, яка механічно не з’єднана з жодною з деталей, а обертається всередині завдяки спеціальним магнітам.
  • Розлив у пляшки відбувається безконтактним методом, що забезпечує додаткову гарантію стерильності виробництва.
  • Для того, щоб пляшка тримала форму, а чай не псувався, з кожної пляшечки витискається кисень за допомогою 1 краплі рідкого азоту.
  • Кожна кришечка проходить декілька етапів контролю протягом виробничого процесу. Спеціальна камера сканує кожну кришечку (600 кришечок на хвилину) та оцінює її за багатьма параметрами. Якщо хоча б один не відповідає нормі, вона автоматично знімається з виробництва. Потім, під час електронної закрутки пляшок, за допомогою спеціальних датчиків вимірюється сила закрутки. Два завершальних фото відбувається вже наприкінці виробничої лінії для оцінки того, наскільки рівно закручена кришечка на кожній пляшці.
  • Напій проходить аналіз кожні 30 хвилин виробничого процесу та оцінюється за цілим рядом параметрів: рівень сухих речовин, наявність кисню, кислотність та ін..
  • Потужності асептичної лінії виробництва NESTEA® - 36000 півлітрових пляшок за годину!
  • Перш ніж відправитися в магазини, вже готовий та розлитий NESTEA® залишається на «карантині» протягом 14 днів. За цей час мікробіологи роблять тести партії, і якщо продукт відповідає усім стандартам якості – NESTEA® відправляється до покупців.

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!