Гардероб сучасної людини просто неможливо уявити без футболки. У кожного з нас їх декілька – на всі випадки життя.

Футболка – універсальний одяг! Це і культова частина стилю рокерів, і необхідна частина одягу спортсменів, і навіть уніформа робочих. Сьогодні важко навіть повірити в те, що ще сімдесят років тому футболок не носили зовсім.

У світ моди футболка увірвалася завдяки кіно. У 1951 році її вперше показали широкій публіці в кінофільмі «Трамвай «Бажання». Головний герой, якого грав Марлон Брандо, виглядав в ній так органічно, рельєфно і мужньо, що відразу стало зрозуміло – це нова модна тенденція. Вже потім неодноразово з'являючись в футболці на широкому екрані, актори дуже впливали на її просування в маси. Дешева, зручна і практична, вона увірвалася в світ, ставши улюбленою мільйонами.

Довгий час футболки випускалися виключно білого кольору. У 1960-х люди вперше додумалися до того, що їх можна не просто носити – на них можна робити написи і фото! Мабуть, одними з перших до такого прийому вдалися хіпі, вони часто наносили на свої футболки різні соціальні написи.

Coca-Cola також використовує футболку не лише як модну річ, але і як соціальний інструмент допомоги. Разом з молодими українськими дизайнерами компанія розробила футболки Fashion AID з принтами #CokeBottleStory з нагоди святкування 100-річчя культової пляшки Coca-Cola.

Благодійну колекцію футболок ви можете побачити тут та на сайті fashion-aid.in.ua

Усі кошти від продажу колекції підуть на благодійні проекти Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД», які спрямовані на допомогу дітям з ВІЛ/СНІДом у лікарні ОХМАТДИТ