Нещодавно ми поділилися з вами смішними, надихаючими, вигадливими роликами з Coca-Cola Zero.

Тепер пропонуємо подивитися на нову креативну рекламу Coca-Cola, створену в рамках глобальної кампанії  “Спробуй... Відчуй”. Всі ролики різні, але в той же час схожі. Вони розповідають, як таке просте задоволення, як ковток холодної коли, робить особливі моменти ще більш неповторними.

“Чистильщик басенів” (Буенос-Айрес)

Спекотного літнього дня брат з сестрою влаштовують справжні перегони, щоб принести холодну колу симпатичному чистильщику басейнів. Але їх мати виявляється спритнішою. До речі, саунтрек – це італійська пісня 1958 року “Come Prima”.

“Метро” (Мадрид)

Коротка історія про щасливе співпадіння або справжню долю, скластися якій допомагає пляшечка Coca-Cola. А прекрасна співачка викронує в метро пісню “Taste the Feeling”.

“Ліфт” (Мадрид)

У цьому ролику йдеться про сучасну Попелюшку, якій пощастило застрягнути в ліфті з зірковим діджеєм. І після поляшечки крижаної коли вони чудово проводять час. От тільки селфі на пам’ять у дівчини виходить неочікуваним.

“Заплющені очі” (Мехіко)

Цей ролик показує нам особливі моменти, які краще відчути, заплющивши очі. Напевно, ми всі пам’ятаємо такі ситуації. Є відома цитата Поля Гогена, яке все пояснює: “Я заплющую очі для того, щоб бачити”.