Зараз у супермаркетах по всій Україні можна побачити  пляшки Coca-Cola об’ємом 0,5 л з новою сезонною етикеткою, яка є частиною кампанії «Спробуй.. Відчуй».  

Зазначимо, що починаючи з літа вперше в історії усі бренди торгівельної марки Coca-Cola почали просуватись за допомогою єдиної на всю планету маркетингової кампаїі «Taste The Feeling», яка в Україні називається «Спробуй.. Відчуй».

Зустрічай нові етикетки Coca-Cola! «Спробуй.. Відчуй»

Фотограф: Гай Арош

Центральна ідея полягає в тому, що ковток Coca-Cola – це просте задоволення, яке сповнює буденне життя особливими моментами. Усі матеріали кампанії – звукові та візуальні – об’єднані універсальними історіями, головний фокус яких спрямований на зв`язок напою з емоціями та почуттями, які він викликає.

Саме тому, спеціально підібрані фото на нових етикетках закликають насолоджуватись улюбленим напоєм там, де він смакує кожному особисто і по-особливому.

Цікаво зазначити, що три іміджа, відібрані для кампанії з етикетками, були відзняті відомим фотографом Гаем Арошем у Мілані – саме там йому вдалося відтворити атмосферу справжньої української зими.  

Зустрічай нові етикетки Coca-Cola! «Спробуй.. Відчуй»

Фотограф: Гай Арош

Фото досить промовисті і однозначно свідчать про те, що Компанія «Кока-Кола» вже розпочала підготовку до новорічних свят, а ці етикетки, безумовно, додають передчуття зимового настрою.

Наприкінці листопада розпочнеться традиційна національна новорічна промо-кампанія, а зараз вже можна спостерігати за першими сніжинками за вікном.

Ділися своїми думками та враженнями у коментарях, знизу!