На календарі – вже середина грудня, а це означає, що до найбажанішого свята усіх дітей та дорослих залишилося чекати зовсім недовго :)
На жаль, з віком ми втрачаємо вміння радіти кожній святковій дрібниці, перетворюючи свято на марафон закриття робочих гештальтів та пошуку подарунків. Пропонуємо хитрий план захоплення та утримання святкового настрою. Щодня виконуйте принаймні один пункт з цього списку і насолоджуйтеся святом!
1. Поснідайте мандаринами та шоколадними цукерками. Ну то й що, що вже дорослі, а до новорічних свят чекати майже місяць? Такий сніданок дасть величезний заряд радості на цілий день і нагадає, що свято таки наближається. Тільки не зловживайте солоденьким, інакше після свят ваги можуть вас розчарувати.

Mandarins
Автор зображення Bhargavi Jannu 

2. Зберіть кришечки Coca-Cola та обміняйте на новорічні сувеніри. Незмінний новорічний джингл «Свято наближається, свято наближається…» та Coca-Cola стоять у списку символів Нового року десь поміж Санта-Клаусом та мандаринами. До того ж, зайвих склянок у домі ніколи не буває ;)

3. Гайда на прогулянку прикрашеним містом! Сяючі ялинки всіх кольорів та розмірів у кожній вітрині та віконечку подарують ідеї для новорічного декору і святкове натхнення. До речі, цей пункт можна поєднати з наступним :)

Round_and_Round
Автор зображення Joann JEZEQUEL

4. Час для святкового шопінгу. Вирушайте на пошуки подарунків для рідних, друзів, колег, оновленням гардеробу та просто за приємними дрібничками. Не відкладайте шопінг на останній день, а зробіть з цього веселу пригоду ще в середині грудня. І ні в чому собі не відмовляйте!
Gifts
Автор зображення Moyan Brenn

5. Слухайте правильну музику. Старі або нові пісні гарантовано налаштують на святкову хвилю.
6. Прикрасьте своє робоче місце листівками або маленькою різдвяною композицією – це додасть сил в останні робочі дні цього року.
7. Відкрийте лижний, сноубордичний або сезон санчат на гірках вашого міста. А якщо ці види зимових розваг вам не до вподоби – відвідайте відкриту ковзанку. Що може бути кращим за  рум’янець на щоках та десятки усміхнених людей навколо? Тільки наступний пункт ;)
Snowboard
Автор зображення: RiverHouse OP

8. Побалуйте себе великою чашкою какао або гарячим шоколадом – вони чудово зігріють після прогулянок та зимових розваг.
9. Передивіться «Один вдома», «Нескінченну історію», «Реальне кохання» чи будь-яке інше кіно, яке налаштовує вас на свято. ;)

Family_Guy
Автор зображення Paul Townsend

10. Зробіть сніжинки. Пам’ятаєте цю дитячу магію, коли серветку складають у кілька разів, роблять на ній надрізи та отримують дивовижну мереживну сніжинку? Ви все ще так можете, просто спробуйте :)
Але це ще не все, чекайте на продовження завтра.