Новий рік не за горами, але новорічний настрій ще не відчувається? Ми знаємо, як це змінити!
У цій та попередній статтях перераховані справи, які повернуть вам святкове натхнення. Вони точно працюють, ми перевіряли ;)
11. Встановіть та прикрасьте ялинку. Виділіть цілий вихідний на цю приємну справу та поєднайте прикрашання з Кока-Колою та Сінатрою ;)
Tree
Автор зображення: Allen Gathman  


12. Відвідайте сауну або баню, тільки не летіть після цього до іншого міста у пошуках пригод.
13. Напишіть дорослого листа Діду Морозу – зафіксуйте ваші плани та цілі на наступний рік, і за 365 днів перевірте, які з них збулися.
14. Зробіть сімейне фото. Чудова традиція сімейних фотосетів знову в моді! Знайдіть вашого фотографа і зробіть зимовий фотоальбом з грою у сніжки, сніжними янголами та прикольними шарфами.
Man_and_Family
Автор зображення: Nathan Marks  


15. Підпишіть листівки. У наші діджитальні часи підписані паперові листівкинеймовірна цінність. За тиждень-два до свята напишіть побажання вашим друзям та рідним і відправте звичайною поштою – вони оцінять!
16. Загорніть новорічні подарунки власноруч – придбайте папір зі святковими принтами, різнокольорові стрічки і створюйте власне диво. До речі, на внутрішньому боці обгортки можна написати побажання отримувачу, яке він прочитає лише розгорнувши ваш сюрприз.
Gifting_today
Автор зображення: Leslie

17. Придбайте великий дитячий подарунок, розділіть цукерки між членами вашої родини, а з коробки зробіть годівничку для птахів – вони також заслуговують на свято.
18. Повечеряйте у вашому улюбленому ресторані. Вечір, коли вашим передноворічним комфортом опікуватиметься хтось інший, а навколо вас пануватиме новорічне диво – це чудовий спосіб «перезавантажитися» та відсвяткувати минулий рік :)
19. Придбайте найтепліші та найдурнуватіші шкарпетки для усіх членів вашої родини. Одягніть їх та зробіть колективне #фотоніг.
Socks_nice
Автор зображення: Ashley Morgan  


20. Перестаньте читати усілякі списки і просто насолоджуйтеся святами ;)
Fingers
Автор зображення: Giulia Van Pelt