Багато чого змінилося в Coca-Cola, і мова не лише про напої, які ми пропонуємо, чи маркетингові кампанії. Змінюється сам підхід до організації робочих процесів всередині компанії, так само, як і наш бізнес зовні. Гнучкість та відповідальність мають вирішальне значення, коли треба встигати за змінами уподобань та звичок споживачів. Якщо Coca-Cola хоче залишатися актуальною для ринку, що так швидко змінюється, наша внутрішня організація повинна бути цікавою, надихаючою та новаторською.

Запуск нового продукту, наприклад, може займати до 52 тижнів. Але зараз замість того, щоб шукати досконалості, ми плануємо поступовий запуск продукту, розрахований на 3 етапи. Так процес запуску Coca-Cola Zero Sugar™ у Західній Європі був скорочений більше ніж наполовину ‒ до 22 тижнів.

«Ми повинні бути більш гнучкими, швидше пропонувати ринку нові продукти, тестувати нові методи ведення бізнесу та навчатися; і якщо ці методи не працюють, рухатися далі. Якщо ж прийоми виявилися вдалими, брати їх на замітку і використовувати на наступному етапі», ‒ каже Джеймс Квінсі, президент та головний виконавчий директор компанії Coca-Cola. «Ми приймаємо тактику роботи технологічних компаній ‒ це набагато ефективніше, ніж винаходити ідеальну річ і витрачати на це багато часу».

Метод тестування і навчання виявився дуже успішним серед брендів Кока-Кола по всьому світу. Запуск напою Coca-Cola Zero Sugar був не єдиним, що відбувся за одну ніч на всіх ринках. Інноваційний напій без цукру був запущений на інших ринках поступовими хвилями, з вивченням особливостей і умов нового ринку, тобто з застосуванням тих методів, що використовуються при виведенні нового продукту. Сьогодні на більше ніж 20 ринках Coca-Cola Zero Sugar дає відмінні результати і її зростання в 2017 році виражається двозначними числами.

Креативність та інновації сприяють також тому, що співробітники та команди можуть швидше навчатися та налагоджувати відносини. Компанія розширює можливості співробітників та стимулює їх брати на себе розумні ризики та відповідальність за результати, навіть відзначає інноваційні невдачі під час нагород Coca-Cola за новаторські рішення.

Coca-Cola також змінила ієрархічність у структурі своєї організації, щоб мати можливість швидше та ефективніше приймати рішення. Стимулює працівників, сприяючи їх зростанню, та нагороджує людей, що роблять внесок у найбільш значущі проекти.

Працівники Coca-Cola у всьому світі вчаться з застосуванням новітніх методик, а найкращі здобутки доносяться до підрозділів компанії за допомогою діджитальних інструментів та спільних зібрань.