Diet Coke прибирає етикетки на своїх баночках щоб допомогти людям почати розмову про себе. Без ярликів. Без упередженості.

Лімітований тираж баночок Diet Coke без етикеток сповіщає про запуск нового проекту — платформи [unlabeled] для обговорення тем без ярликів і стереотипів. Це простір для ведення постійного та відкритого діалогу про складну і часто чутливу тему – суспільні ярлики та упередження», — розповіла Даніель Генрі, директор групи, керівник відділу комунікацій Diet Coke.

12-унцієва (340 мл) витончена баночка Diet Coke без логотипів і маркування та шість нових смаків напою будуть представлені на окремих культурних заходах цього літа, а саме: Essence Fest, Rally Girlboss, щорічній конференції Національної міської ліги та гей-парадах у Лос-Анджелесі, Нью-Йорку та Сан-Дієго.

Відкритий діалог — як шлях до розуміння

Перший етап кампанії спрямований на вивчення особливостей стереотипів та ярликів у суспільстві, та їх значенні для різних людей. Дехто бореться та відстоює певні штампи, як засіб самовираження, інші ж відмовляються від них. Адже деякі стереотипи часто несуть в собі соціальне клеймо чи певні забобони, та сіють ворожнечу та розбрат.

«Немає загально прийнятої точки зору, але ми вважаємо, що відкрите та чесне обговорення стереотипів суспільства може призвести до кращого порозуміння людей», — заявила Керрі Копп, директор групи Diet Coke.

«Платформа без стереотипів [unlabeled] призначена для того, щоб налагодити діалог у різних групах і середовищах для усунення труднощів у розумінні один одного. Викриваючи різні штампи, нав’язані нам суспільством, ми сподіваємось досягти позитивного результату та створити більш значущі зв’язки».

Світ, де кожен може бути самим собою

Бренд Diet Coke продовжує традицію компанії Coca-Cola про відзначення різноманітності та інклюзивності суспільства, і відстоює прагнення фанів Diet Coke жити відкрито та по-справжньому, а також підтримує їх бажання до самовираження.

«У сучасній культурі люди вірять у світ, де кожен може бути самим собою. І Diet Coke хоче це відзначити», — розказала Копп. «Ми були друзями та трендсеттерами для наших фанів з 80-х років, ми і зараз постійно тримаємо руку на пульсі і говоримо про те, що їм важливо — бути собою, справжнім».

Копп зазначила, що за останні три роки соціальні медіа стали у п’ять разів більше говорити про стереотипи та дискримінацію різних соціальних груп та меншин. Diet Coke провела консультації з партнерами, які представляють інтереси меншин та різних соціальних груп, таких як: Американська асоціація людей з інвалідністю, Фонд Американського коледжу Індії, Ascend, Essence Communications, Кампанія з прав людини, Національна міська ліга, Іспанська федерація, Essence Communications та GLAAD.

Представники кількох з цих організацій, а також співробітники Coca-Cola знялися у серії короткометражних фільмів для кампанії [unlabeled] щодо протидії стереотипам.

«Ми сподіваємось, що, демонструючи прекрасне різноманіття груп та меншин, яке живе в стінах компанії Coca-Cola, ми можемо надихнути інших продовжити дискусію», — розповіла Даніель Генрі, директор групи, керівник відділу комунікацій Diet Coke.