Фраза «Зроблено в Італії» давно стала синонімом якості, майстерності та дизайну, коли мова йдеться про одяг та автівки. Але сьогодні ми поговоримо саме про одяг. 
Насправді, доволі важко пояснити, що саме робить італійських чоловіків такими вишуканими та стильними. Завдяки яким кравецьким секретам вони постійно потрапляють на сторінки відомих стріт-фешн блогів?
За останнє десятиліття світові тендеції чоловічого стилю стрімко змінилися, стріт-стайл знімки чоловіків з Мілана та Флоренції стали не менш впливовими  та довгоочікуваними, ніж з подіумів Парижа та Лондона. Маючи в своєму розпорядженні лише сірий костюм, вишуканий смак та впевненість у собі, такі чоловіки, як Лука Рубіначчі, Сімеон Ріджі, Ліно Лелуззі стали справжніми іконами чоловічого стилю. Як їм вдається так вдало придати сучасності класичному вбранню? Як вони досягають бездоганного італійського стилю – недбалого і водночас ідеально вишуканого?
Додати трохи італійської вишуканості до вашого персонального стилю досить легко – треба тільки дізнатися трохи більше про модні італійські хитрощі – маленькі (наприклад, довжина рукава) та великі (вибір тканин та кольорів). Адже в однієї з найбільш стильних націй світу є чому повчитися.
Обирайте бавовняний та льняний одяг
linencotton
Джерело зображення: toutiao.com

Італійський стиль має багато парадоксів. Одним з них є розповсюджена думка, що вдягаючи костюм, ви прагнете виглядати розумно. Що стосується італійських чоловіків, для них костюм – це в першу чергу бажання виглядати гарно, адже формальність тут ніхто не любить. Саме тому бавовняні та льняні піджаки, які так рідко зустрічаються, наприклад, в Великобританії є важливою частиною італійського стилю (хоча, звичайно, клімат теж відіграє свою роль). На цьому знімку щонайменше троє чоловіків вдягнені в подібні піджаки. Але ніхто з них не виглядає консервативно чи занадто по-діловому, навпаки, вони виглядають молодіжно і стильно. Такий одяг неминуче буде виглядати злегка зім’ятим та збиратися у зморшки через особливості цих тканин, що додасть вашому вигляду розслабленості та невимушеності.

Знайдіть майстерного кравця
doublemonks
Джерло зображення: www.pinterest.com

Чоловіку не потрібен великий гардероб – йому потрібен правильний одяг. Однією з причин цьому є те, що вдало підібрати одяг, як це зробили чоловіки на фото, займає багато часу. Дуже малоймовірно, що коли вони вперше приміряли штани, ті були ідеальної довжини. Кравець напевно витратив багато часу, підганяючи їх до потрібної довжини до черевиків. Отже, все, що вам потрібно – це вправний майстер, з яким ви порозумієтеся і матимете бездоганний одяг.
Використовуйте пастельні кольори
sandstone
Джерело зображення: www.pinterest.com

Через те, що італійський стиль такий яскравий, можна припустити, що італійські чоловіки носять епатажний одяг. Насправді, найбільш стильні з них роблять прямо протилежне, як доводять ці джентльмени. Вони носять одяг пісочних та кам’яних відтінків з блакитними сорочками і сірими краватками. Окрім краватки і способу пошиття одягу, враження справляють також оголені щиколотки, бавовняні штани та коричневі черевики. Звичайно, таке вбрання не найкращим чином підійде для офісу, але буде ідеальним для обіду в ресторані чи відпочинку у вихідні.
Звертайте увагу на дрібниці
accessories

Існує декілька популярних італійських трюків.
Наприклад, спробуйте підвернути манжету сорочки зверху на рукав піджака. Важливо, довжина сорочки та костюму повинні ідеально підходити! У цьому випадку у вас на руці повинні бути аксесуари, ідеальним будуть декілька браслетів на зап'ястку. Цікавим ходом буде розстібнути декілька ґудзиків на манжеті піджака (це означає, що ваш піджак зроблений на замовлення, а ґудзики – не обманки). Головне тут – знайти тонкі індивідуальні особливості!