23 червня весь світ відзначає Міжнародний Олімпійський день. Саме у цей день в 1894 році був зроблений перший крок до відродження олімпійського руху в сучасному світі. Тоді, в Парижі відбувся Міжнародний конгрес з проблем фізичного виховання, на якому був створений Міжнародний Олімпійський Комітет і започаткована традиція проводити Олімпійські ігри раз на чотири роки. 
Україна святкує Олімпійський день з 2006 року - і кожного разу він по-справжньому особливий. Цього ж року він завітає до усіх регіонів країни яскравим сімейним святом.
Цьогорічні урочистості на честь Міжнародного Олімпійського дня відбудуться у суботу, 21 червня. Почнеться Олімпійський день зі справжньої олімпійської зарядки.
Приєднуйся до нас  21 червня о 10:30 на Оболонській набережній, форма одягу – спортивна, настрій – бойовий :)
Поділися цією новиною у соціальних мережах та отримай можливість виграти одну з 10 стильних футболок Олімпійської збірної України!
Але і це ще не все! Організатори свята – Національний олімпійський комітет України, Міністерство молоді та спорту України, Київська міська державна адміністрація за підтримки компанії Сoca-Cola підготували чимало цікавинок та нововведень. Окрім традиційних легкоатлетичних пробігів, олімпійських вікторин та конкурсів, майстер-класів та зустрічей з уславленими олімпійцями, вперше на Олімпійському дні відбудуться показові виступи з водних видів спорту.
«Олімпійський день» починається з тебе! 
Стартуємо з розминки;)