25 травня 2013 року Національний Олімпійський Комітет України за підтримки Компанії Кока-Кола провів у Києві Олімпійський день. 

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка відкрив захід і запросив усіх бажаючих долучитися до фізичної активності. На відкритті були присутні спеціальні гості, у тому числі й Міністр спорту України та члени Міжнародного олімпійського комітету (МОК). Святкування у Києві відвідало понад 5 000 осіб.

Olympic Day in Ukraine 4- 300

Young fans embark on a symbolic 500-meter run.

Після офіційного відкриття учасники взяли участь у символічному забігу на 500 метрів. Відразу після перегонів гості мали можливість спробувати себе у більш ніж 20 видах спорту, зокрема  баскетболі, волейболі, тенісі, регбі, боротьбі й гімнастиці на спеціально обладнаних майданчиках на головній вулиці української столиці – Хрещатику.

«Фан-сканери» «вимірювали» набуті й втрачені калорії і запрошували гостей відвідати спортивний майданчик Coca-Cola, де можна  було спалити надлишок, фізично позаймавшись. Там учасники могли повправлятися у різних видах легкої атлетики, а одразу після завершення конкурсу кожен отримав у подарунок фризбі та пляшку освіжаючої Coca-Cola. Подарунки нагадували людям про здоровий, активний спосіб життя і те, що безалкогольні напої сприяють збереженню належного водного балансу в організмі. За дві години роботи майданчика до спортивних змагань долучилося більше 200 осіб, здебільшого підлітки. Вони спробували себе в легкій атлетиці і зрозуміли, що фізична активність – це весело і корисно.