Перед тим, як прочитати наш короткий звіт про Олімпійський день 2014, ми пропонуємо вам назвати ваш улюблений олімпійський вид спорту!
Серед усіх коментаторів 11 липня будуть розіграні 10 стильних футболок від Національного Олімпійського Комітету України :)
2014-13574

120-річчя з дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету у Києві святкували на Оболонській набережній. Кожен міг знайти заняття до душі: настільний футбол, тренування рівноваги на балансборді, олімпійська зарядка, численні конкурси, ігри і майстер-класи, і традиційний легкоатлетичний пробіг з відомими українськими спортсменами.


У пробігу брали участь спортсмени-аматори усіх вікових груп: дистанція для дошкільнят складала 50 метрів, для діток від 7 до 14 років, а також для осіб з обмеженими можливостями – 500 метрів, а для всіх інших фанів здорового способу життя – 1000 метрів. Темп пробігу задавали відомі українські спортсмени: Сергій Бубка, Ніна Уманець, Олена Підгрушна, Валерій Гончаров, Олена Садовнича, Ельбрус Тедеєв, Олександр Крикун, Анна Сорокіна, Олена Говорова, Олена Пахольчик, Лариса Заспа, Олена Цигиця, Олена Яценко, Наталія Ляпіна, Вікторія Терещук, Юлія Каліна, Юлія Паратова, Аліна Максименко, чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики, збірна України зі стрибків у воду.
cc-6

Після пробігу на гостей свята чекала видовищна спортивна програма на воді: показові виступи гуртків судомоделювання, регата, змагання з кануполо, веслувальний слалом, плавання, акватлон та масові запливи на відкритій воді. А трохи пізніше небо над набережною заполонили яскраві літачки – це були показові виступи гуртків авіамоделювання.
cc-4

Отже Олімпійський день об'єднав три стихії: землю, воду і повітря. А головну мету для мільйонів українців озвучив Сергій Бубка: «Ми хочемо, щоб наші люди, наша молодь розвивалася гармонійно, щоб наша нація була сильною, здоровою і успішною. Дружіть зі спортом, займайтеся фізичною культурою і будьте здоровими». 
Тож починайте готуватися до наступного Олімпійського дня вже зараз – оберіть цікавий для вас вид спорту, і вперед но нових досягнень ;)