Цей 2-хвилинний фільм є епіцентром усієї кампанії. Він відображає увесь спектр емоцій кампанії і втілює їх в життя через ряд справжніх, надихаючих футбольних історій з різних куточків світу. Він  дійсно демонструє здатність футболу об'єднувати людей. Ми бачимо зворушливі історії чотирьох футбольних команд – з Румунії, Японії, Палестини і Бразилії, які грають у футбол у напружені та важкі часи. Об'єднує їх усіх те, що футбол допомагає кожному подолати труднощі. Декому він надає сили жити в умовах біди, для іншого він просто є джерелом радості, але в будь-якому разі, він об’єднує людей і робить суспільство трошки краще. 
У фільмі Coca-Cola дивує кожну команду надзвичайною подією – запрошенням відвідати Ріо-де-Жанейро, щоб побачити підготовку до 2014 Чемпіонат світу з футболу. Наступного разу команди повернуться до Бразилії 16 червня, коли вони матимуть честь бути прапороносцями для ФІФА на матчі Німеччини проти Португалії в Сальвадорі.
Coca-Cola провела тривале глобальне дослідження, щоб підібрати команди, які найкраще продемонструють здатність футболу бути рушійною силою суспільного блага. І компанія прагне зробити щось корисне для кожної з команд. Так, Coca-Cola відремонтувала клубний будинок палестинської команди, надала японській команді нове футбольне спорядження, подарувала команді з Амазонки електрогенератор і долучилася до будівництва нового даху для східноєвропейської команди. «Ми даємо їм дивовижний досвід, але разом з тим допомагаємо їх громадам додатковими ресурсами, щоб вони могли віддаватися своїй пристрасті – футболу», – коментує Дункан.