Проста, традиційна й доступна. Саме цими трьома словами керувався дизайнер-новатор шведсько-американського походження Томас Мейєргоффер у пошуках шляхів удосконалення класичного витвору Coca-Cola – склянки у формі дзвоника, якій наразі вже 84 роки. Про своє завдання з оновлення самої традиції Мейєргоффер говорить так: «Коли мене попросили розробити сучасний вигляд склянки Coca-Cola, я подумав - а як би я модернізував власне символ?».

Heritage ad

1947 Coca-Cola Advertisement featuring the Bell Glass


Натхнення традицією

Мейєргоффер знайшов відповідь на своє питання серед тисяч пляшок і склянок Coca-Cola, що зберігаються в архівах за усі 127 років історії компанії. Мейєргоффер – дизайнер, відомий своїми розробками дошок для серфінгу, які є не просто красивими чи функціональними, але й сприяють удосконаленню професійних навичок серфінгістів, так описує своє дослідження архівів у Атланті: «Я усвідомив, що дизайн Coca-Cola завжди базувався на унікальній традиції пити Coca-Cola. Я прагнув підтримати цю традицію й створити новий простий імідж бренда».Історія Мейєргоффера має щасливий фінал. Його дослідження у пошуках форми, яка оживає, коли її наповнюють крижаною колою, завершилося Традиційною склянкою Coca-Cola.

The Coca-Cola Heritage Glass

Створення сучасної склянки

Випущений у лютому, обтічний дизайн традиційної склянки ніби відображає чарівність напою. Пряма основа склянки поєднується з м’якою закритою чашею зверху, що створює вишукану незабутню форму. При цьому, така форма верхівки зберігає справжній смак Coca-Cola, що робить життя барвистим, веселим і дає можливість зручно класти кубики льоду.

Під звуки музики

Drumming on heritage glasses

Drummer and guitarist keeps the beat using Coca-Cola Heritage Glasses

Досконаліший дизайн склянки був не єдиною інновацією. На вечірці, присвяченій дебюту Традиційної склянки Coca-Cola у торговому центрі Colette в Парижі, склянка вперше виступила як музичний інструмент. Гурт з Нью-ЙоркаChairlift, на сцені в барі Сollete зіграв на нових склянках як на барабанах. Характеризуючи групу трьома словами як винахідливу, оригінальну й сміливу, менеджер з глобального ліцензування Coca-Cola Марша Снайдер Шредер так відгукнулася про Chairlift: «Їхня здатність створювати нову музику стала вирішальним фактором, коли ми обирали веселі й творчі ідеї для презентації склянки».