Хто сказав, що осінь — це зажурене небо, холодний вітер і голі дерева вздовж мокрої дороги? Осінь — це шелест барвистого листя, романтичні прогулянки містом, гарячий чай і приємна бадьора прохолода. Проте, якщо осіння хандра все ж таки застала вас зненацька, Coca Cola Journey з радістю поділиться рецептом осіннього натхнення та енергії!
Насамперед з вітряною погодою та постійним дощем є привід засумувати. Осіння хандра чи депресія пояснюється саме зовнішніми проявами цієї пори року. Світловий день починає повільно скорочуватися та більшу частину часу ми проводимо в сутінках. Такий світловий дефіцит може призвести до порушення циркадного ритму, а згодом і до порушення вироблення серотоніну — гормону щастя. Ви починаєте відчувати постійну сонливість, занепад сил і… навіть апатію! Звучить страхітливо.  Але не варто засмучуватись заздалегідь – пропонуємо дати бій організму та налаштуватися на цікаве життя, сповнене маленькими радощами.
leaves
Джерело зображення: pexels.com

По-перше, ведіть активний образ життя: почніть робити зарядку, більше гуляйте, катайтеся на велосипеді. Робочий графік потрібно скласти таким чином, щоб бути на денному світлі принаймні дві години на день. Ідеальний варіант — займатися фізичними вправами на свіжому повітрі. Рух —  краща профілактика проти хандри! Крім того, вчені стверджують, що будь-який вид фізичної активності сприяє виділенню гормону ендорфіну, який підіймає настрій.
Виходьте за рутинні рамки! Можливо, прийшов час завітати до театру, музею, сходити на концерт чи відправитись у подорож? Зміна обстановки, нові враження, свіжі ідеї швидко прогонять сезонний сплін.
Осінь — чудова пора почати щось нове, що ви давно відкладали в довгий ящик: ходити у басейн, на танці, навчитися фотографувати чи шити. А може, варто згадати старе хобі? До речі, восени можна збирати гербарій чи планувати свій зимній відпочинок. Експериментуйте!
autumn_fall
Джерело зображення: pexels.com

Якщо вас не радує осіння природа та строкаті дерева, то внести трошки фарб до вашого життя просто необхідно! Почніть зі своєї домівки — повісте яскраві штори, розставте по квартирі фотографії в кольорових рамках, купіть веселу лампу.
Осіння хандра — це сезонне явище, яке зустрічається доволі часто та рано чи пізно минає. Головне — не забувати піклуватися про себе та своїх рідних і вчитися отримувати радість від кожного дня!