Ваші обідні прогулянки були довшими і сонячними протягом літніх місяців, що допомагало добре відволіктися від робочого стресу. Але це було тоді, коли в кутках офісів панувала глуха тиша.Літо елегантно покинуло нас, і ось ми починаємо те, що ймовірно, є найбільш завантаженим періодом у діловому календарі.
Заглиблюючись в осінь, ми всі, зазвичай, починаємо нашу кар’єрну гру. Але рівень стресу не буде поглиблюватися пропорційно ,якщо завчасно подбати про стрес-менеджмент.
Ось деякі поради, як знову почати жити в офісному цейтноті без стресів.
1.      Переглянути свій буденний ранковий режим
Восени сонце поступово починає сходити пізніше, але замість того, щоб схопити кілька додаткових хвилин сну, спробуйте потрапити в офіс лише на 10 хвилин раніше звичного. Це переорієнтує вас на зміну умов праці. Виділіть трохи часу, перш ніж ваш день почнеться, зробіть короткий огляд обов'язків дня і те, що поточний  тиждень принесе. Ви також можете використовувати цей час для кількох глибоких вдихів концентрації перед тим, як зануритися в роботу.
2.      Де-засмічення робочого місця
Так само як ви прибираєте листя цієї пори року, виділіть годину, щоб прибрати весь пил і непотрібні файли та документи з вашого столу. Ваш стіл візуально буде як «чиста тарілка», що приємно для мозку і менше дратує. (Сюди ж відноситься прибирання поштової скриньки, закладок веб-сайтів, а також впорядкування програм та додатків на смартфоні)
3.      Оцінка робочих стресів
Це чудово робити кожен квартал, але особливо восени: присвятіть час тому, щоб зважити, що виводить вас з себе на роботі. Це збільшення робочого навантаження? Складні стосунки? Нереальні терміни? Якщо є пара конкретних речей, які ви можете визначити, можливо, варто поговорити з менеджером, щоб спробувати вирішити їх, перш ніж усі стануть дуже зайнятими. Починайте такі розмови з ясною головою, позитивною енергією і кількома рішеннями.