У спеку так хочеться прохолодного…
Coca-Cola разом з тревел-блогером Эмбер Уілсон підготували розповідь про те, як випадково народжуються чудові освіжаючі напої. Насолоджуйтесь! 

Інколи випадково знаходиш комбінації, які, одного разу відкриті, назавжди лишаються улюбленими. Я зрозуміла це, нещодавно одружившись. Одного чудового ранку я прокинулася раніше ніж звичайно, доки мій чоловік ще спав. Гітари, кабелі ішнури заповнювали наше невеличке житло, даючи мені знати, що чоловік працював допізна. Ще частково перебуваючи уві сні, я незграбно зварила першу чашку кави і спробувала знайти місце подалі від безладу, щоб насолодитися напоєм. Не прокинувшись остаточно, я якось випадково змішала залишки Coca-Cola, що її пив чоловік вночі зі своєю власною ранковою кавою.

В перші секунди я була приголомшена такою прикрістю, але одразу ж подумала, що це досить цікаве поєднання: димчастий, гіркуватий смак кави поєднувався з солодким, глибоким смаком Coca-Cola. Я подивилася на мого сплячого чоловіка, згадавши, що в життя трапляються такі протилежності, які дивним чином доповнюють одна одну. Посміхаючись, я зробила ще один ковток.

Ось що надихнуло мене на створення цього рецепту. Поєднати несподівані інгредієнти, використавши водночас холодну каву і крижану кока-колу - це чудовий спосіб створити справжній літній хіт.

Поєднання солодкого смаку Coca-Cola з насиченими кавовими нотами і додаванням ванілі, що пов'язує два смаки, створює прекрасний баланс. Читайте та надихайтесь!

Servings:
 • 1 чашка недавно звареної кави
 • 1/4 чашки тростинного цукру
 • 3 склянки Coca-Cola
 • 1/2 чайної ложки ваніліну


 • ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС: N/A
 • Час підготовки: N/A
 • Час приготування: N/A
 1. Налийте щойно звареної кави в невелику склянку з кришкою.
 2. Перемішуйте тростинний цукор в каві, доки він повністю не розчиниться.
 3. Додайте Coca-Cola та ваніль.
 4. Помістіть склянку в морозильну камеру на годину.
 5. Через годину візьміть виделку і очистіть крижані кристали, які сформувалися.
 6. Помістіть склянку назад у морозилку і очищуйте лід кожні 30 хвилин поки граніта не стане легкою і пухнастою.
 7. Подавайте в келихах і насолоджуйтесь!